Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Изолация на газов котел

Публикувано от Елена 
Re: Изолация на газов котел
17-05-2008 - 08:43:02
Vesko Написал:
> Не ми се влиза в спорове за цифрите защото явно
> тук става дума за поредната скрита реклама


И като говорим за реклама, ако не се лъжа ти си единствения тук, който е споменал марка котли. Ето това е реклама.
Re: Изолация на газов котел
17-05-2008 - 08:58:28
Mного е лесно сега да се говори 10-200лв максимум, а после като разкъртиш се почва "олееее проблем...тук не е направено както трябва" " и кво ше праим сега" и понеже си на вили и могили в този момент си плащаш. Това е истината. Имало е случаи когато при пускане на котел във експлоатация(това става понякога около месец или два след монтажа) не са изпълнени повече от 40-50 задължения на фирмата дистрибутор. Така, че цената е финална когато потече топла вода и има парно.
В Солун котлите на на външна стена ОТВЪН.
Re: Изолация на газов котел
17-05-2008 - 09:17:40
Vesko Написал:
-------------------------------------------------------
> Mного е лесно сега да се говори 10-200лв максимум,
> а после като разкъртиш се почва "олееее
> проблем...тук не е направено както трябва" " и кво
> ше праим сега" и понеже си на вили и могили в този
> момент си плащаш. Това е истината. Имало е случаи
> когато при пускане на котел във експлоатация(това
> става понякога около месец или два след монтажа)
> не са изпълнени повече от 40-50 задължения на
> фирмата дистрибутор. Така, че цената е финална
> когато потече топла вода и има парно.
> В Солун котлите на на външна стена ОТВЪН.


Почва се с проблемите, ако не знаеш при коя фирма да отидеш. Сериозните фирми не могат да си позволят такива неща, но гаражните дружества могат. И при монтажа на газсигнализатор не могат да възникнат кой знае какви проблеми. Не можеш да ме убедиш, че къртенето и измазването могат да натоварят цената до 500 лв.
Какво общо има пускането на котела и неизпълнените задължения на фирмата дистрибутор с цената на газсигнализатора, с мястото на котела или с нещо друго обект на спор тук.
И понеже не каза нищо по въпроса или се обоснови за рекламите или признай, че не си бил прав.
Re: Изолация на газов котел
17-05-2008 - 10:07:46
Аз просто споделям личен опит( и то доста богат) Вярно е че има и свестни фирми но са много ама много малко. Що се отнася до рекламата:
1. Тук ме по питахте за кой град става дума и Вие да работите там (Лазар или ти незнам кой беше точно) Което за мен си е скрита реклама!
2. Казах за мен кои са най добрите котли. Не им правя реклама(оше по малко скрита). Това е мойто мнение и толкова.
3. Тези цифри които ти ги казвам са от февруари месец тази година. Мога и фирми да споменавам и конкретни управители, но не заслужават отделеното им внимание.
Re: Изолация на газов котел
17-05-2008 - 15:49:51
Vesko Написал:
-------------------------------------------------------
> Аз просто споделям личен опит( и то доста богат)
> Вярно е че има и свестни фирми но са много ама
> много малко. Що се отнася до рекламата:
> 1. Тук ме по питахте за кой град става дума и Вие
> да работите там (Лазар или ти незнам кой беше
> точно) Което за мен си е скрита реклама!
> 2. Казах за мен кои са най добрите котли. Не им
> правя реклама(оше по малко скрита). Това е мойто
> мнение и толкова.
> 3. Тези цифри които ти ги казвам са от февруари
> месец тази година. Мога и фирми да споменавам и
> конкретни управители, но не заслужават отделеното
> им внимание.



1. Това не го казах аз, но беше просто част от спора. Не вярвам някой да се вдигне до другия край на българия да монтира газсигнализатори. Това беше шега, или ирония както искаш го приеми.
2. Точно това е реклама. Казваш , че имаш много богат опит и междувременно споделяш кои са за теб добрите котли. Не казвам, че целта ти е била да ги рекламираш, просто така излиза.
3. Ами като можеш сподели кои са тези фирми, ще помогнеш на много хора, като ги откажеш да ходят при некоректните търговци. Ако това не си заслужава отделеното внимание, кое?
Re: Изолация на газов котел
17-05-2008 - 18:16:38
Vesko Написал:
-------------------------------------------------------
> Аз просто споделям личен опит( и то доста богат)
> 1. Тук ме по питахте за кой град става дума и Вие
> да работите там (Лазар или ти незнам кой беше
> точно) Което за мен си е скрита реклама!


:} :} :}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход