Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Започвам да строя....пак

Публикувано от markk 
Re: Започвам да строя....пак
24-12-2011 - 18:46:01
avatar
Довършени са и фасадите на строеж 8.

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Започвам да строя....пак
24-12-2011 - 18:47:50
avatar
Положени са и вертикалите на водоотвеждането.

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Започвам да строя....пак
24-12-2011 - 18:49:16
avatar


-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Започвам да строя....пак
24-12-2011 - 18:50:45
avatar
Мазилката остава за напролет...smiling smiley

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Започвам да строя....пак
24-12-2011 - 18:54:05
avatar
Със строеж 13 стигнахме дотук-успяхме да покрием преди снега.

На всички съфорумци желая весело посрещане на Коледните и Новогодишни празници.*drink1*

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Започвам да строя....пак
25-12-2011 - 10:00:49
Честита коледа на всички с пожелание за здраве и повечи моменти които ни карат да се усмихваме!Марк би ли споделил това някакъв сайдинг ли е или ламперия?Ако може дай малко повече информация за материала и монтажа.
Re: Започвам да строя....пак
26-12-2011 - 22:41:42
avatar
Quote
stenmark
Честита коледа на всички с пожелание за здраве и повечи моменти които ни карат да се усмихваме!Марк би ли споделил това някакъв сайдинг ли е или ламперия?Ако може дай малко повече информация за материала и монтажа.

Виж на стр. 80 ,81,дискутирахме го -дори и ти участва,забрави ли?smiling smiley
Повече можеш да видиш в подписа ми...markk.snimka.bg

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Започвам да строя....пак
27-12-2011 - 01:01:28
За чудо материал е бонда...само цената му е една таква...Аз си мислех,че само нашите тук го продават на такива страшни цени.,ама скоро питах един агент в Турция как е-и там бил скъп.
Re: Започвам да строя....пак
30-12-2011 - 19:36:07
Марк ,извинявай сега като ми напомни се сетих.
Re: Започвам да строя....пак
10-01-2012 - 09:40:01
Привет на всички и почитания към Маркк,

Преди да се регистрирам изчетох цялата тема от-до и съм приятно изненадан. Пиша по следния повод - преди известно време купихме парцел с "къща". Надморската височина е 900м. Мястото е ~1000кв.м. Къщата е стара и върху приземния етаж от камъни има плоча + етаж отгоре + допълнително долепена плоча за тераса, остъклена с винкел... хардкор направи-си-сам.

Ако всичко е наред и е рекъл Господ, бих искал това лято да построя (или да използваме основите на старата къща като част от) къща на един етаж, някъде между 80 и 100 квадрата. Идеята е къщата да е обитаема целогодишно, да е съобразена с климата и... за съжаление вместена в стриктен бюджет. Тотално съм изгубен в материята с оградите - ако някой може да даде примери със снимки "ей тази струва ХХ лева/линеен метър" за да се ориентирам, ще бъда благодарен. Притеснявам се дали цената на хубава ограда няма да е непосилна на този етап.

Имам нотариален акт + ВиК + Енерго – канализация на границата (пътя). Партидите са прехвърлени и "замразени"; имам заснемане от архитект на съществуващото положение. Преди да питам за цени и да търся среща за къщата, обръщам се с молба към Маркк да сподели какво той очаква от потенциален инвеститор/клиент. Не обичам муфтаджийските номера, искам да съм коректен от своя страна.

Благодаря
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход