Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

PVC врата без праг ?

Публикувано от Джебарова 
PVC врата без праг ?
14-03-2006 - 14:02:02
Предстои ми поставяне на двойно отвряща се врата 2х0,80м. Вратата е към двора на къщата и няма стреха над нея. Желанието ми е да няма праг. Относно стабилност на конструкцията ме съветват да се изработи или от алуминиев профил, или с праг.
Как да избегна праг и риска от конденз при алуминия? confused smiley
Re: PVC врата без праг ?
14-03-2006 - 14:37:33
dnes tochno tova mi beshe pred ochite na vhoda na 1 hotel . znachi kasata na pvc vrata e podsilena otvun s profil kvadrat metalna finna ramka zahvanata sus samonarezni vidi . posle metalnata ramchitsa ostava v mazilkata . mnogo stabilno izglejda she . i golemite vitrini na vhoda biaha taka podsileni .
Re: PVC врата без праг ?
14-03-2006 - 14:38:42
ако няма навес,задалжително трябва да има праг.при дъжд ще набива и ще ти влезе в хола.аз направих тази глупост и после ремонтирах касата на дограмата.при тази с праг има двойно уплатнение,а при другата еденично.ако пред алуминиева дограма няма радиарор конденза е гарантиран.
Re: PVC врата без праг ?
14-03-2006 - 14:52:07
az dadoh suvet samo za stabilnost , za hermitizatsia pretsenete vie na mesto . uspeh.
Re: PVC врата без праг ?
14-03-2006 - 14:57:55
Херметизацията не е толкова проблемна, защото с дървената дограма, която е в момента /а тя е в много лошо състояние/ не е имало сериозни проблеми.
Как по-точно е изпълнен монтажа на металната рамка?
Re: PVC врата без праг ?
14-03-2006 - 15:16:00
ramkata predstavliava formata na kasata - pe - primerno vuv vashia sluchai 2na80 na 2 . profila e kvadrat i vliza tochno v kasata - ima edin kanal v pvc profila v zadnata si chast .ramkata se montira vurhu pvc vratata i posle tova tsialoto se montira kakto obiknovenno s diubeli za stenata i montajna piana .
Re: PVC врата без праг ?
14-03-2006 - 15:31:16
Ако правилна съм Ви разбрала металния профил влиза в канал на PVC профила, което заздравява конструкцията на касата. Интересува ме има ли метален профил в пода, който евентуално да остане под замазката и терикота?
Re: PVC врата без праг ?
14-03-2006 - 15:37:26
taka mi kajete . az se pretesniavah che poda sie gotov i niama dase pipa . znachi v ramkata shte bude pulen pravougalnik .
Джебарова
Re: PVC врата без праг ?
14-03-2006 - 15:48:06
Много Ви благодаря! smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход