Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ЖСК - Предложение 17-18 страница !

Публикувано от MB2316 
Re: ЖСК
07-01-2009 - 11:10:52
Малко ъпдейт smiling smiley Към момента има двама твърди участници и един колебаещ се ! Сиреч 2, и нещо заинтересовани ! Най-вероятно ще бъдат трима заради това , да не ни се наруши комфорта на обитаване и ползване на екстрите , които са предвидени за общо ползване - барбекю и т.н. *beer*
Re: ЖСК
07-01-2009 - 11:49:33
avatar
А защо искаш да строиш ЖСК а не къща?
Re: ЖСК
07-01-2009 - 11:55:35
Къща ще е с три апартаменти ! ЖСК-то от правна гледна точка , също е тежка гемия . Делим мястото на тримата собственици (бъдещи) на къщата и се издава виза за къща на името на тримата ! *ok*
Re: ЖСК
07-01-2009 - 11:58:26
avatar
не бе smiling smiley питах защо искаш да строиш триетажно нещо, а не 1-2 само за теб?
Re: ЖСК
07-01-2009 - 12:06:09
щото няма кинти.

иначе от сега мога да ти кажа колко жалка картинка ще са тези 3-ма герои след 5 години. Няма да могат да се гледат най малкото smiling smiley
Re: ЖСК
07-01-2009 - 12:06:46
Ами има го като вариант и това ! Откакто купих миналата пролет мястото , някои приоритети ми се промениха доста . Има вариант и да продам мястото построено с къща , има вариант да я изградя на някой клиент . Може и само да продам мястото ! Бизнеса си е бизнес все пак . Предложението ми е за нещо 120 % завършено smiling smiley - лукс , обурудвано , за цена , която няма на пазара . Да не говорим за удобствата които предлага едно такова затворено микро-комплексче за три семейства .
Re: ЖСК
07-01-2009 - 12:09:09
naughty Написал:
-------------------------------------------------------
> щото няма кинти.
>
> иначе от сега мога да ти кажа колко жалка картинка
> ще са тези 3-ма герои след 5 години. Няма да могат
> да се гледат най малкото

Недей да ревеш на чужди гробища ! Аман от пророци и единаци ! Искам да ти кажа , че във входа , където живея са 30 апартамента и вече 20+ години си живеем задружно и никой не е казал и дума зад гърба на другия !
И ще те помоля да си теглиш ластиците в друга тема !


Re: ЖСК
07-01-2009 - 12:56:27
avatar
Имаш ли някакъв план за разходите, ако да ще ми пратиш ли и също къде е местенцето да го видя на картата?
Re: ЖСК
07-01-2009 - 13:01:16
avatar
Е това зависи от хората, аз живея в подобно нещо от 6-7 години и не сме се изпокарали. Само че е доста по-близо до президенството, а тук започна да става голям шит в последно време.

А особено в такова по-отдалечено място понякога е плюс да имаш съседи, за да има с кой да играеш табла или да пиеш биричка.

naughty Написал:
-------------------------------------------------------
> щото няма кинти.
>
> иначе от сега мога да ти кажа колко жалка картинка
> ще са тези 3-ма герои след 5 години. Няма да могат
> да се гледат най малкото


Re: ЖСК
07-01-2009 - 13:10:41
Прав си ! *ok* Да ти кажа , на тази улица , където е мястото ми има 3-4 нови къщи от миналата година . Има и една близнак . И си мисля , че по-добре се живее не с роднини , а с приятели !? Истина е , че в София използват всяко местенце за да го напълнят с бетон . В крайна сметка ако не се намерят хора за проекта ми , ще си го направя сам .
Честно да ти кажа , не ми се живее в лудницата в София ! Поне вечер като се прибереш след работния ден , да си седнеш пред камината , да изпиеш чаша вино , пък и да нацепиш някое дърво за огъня го считам за вид отърсване от стреса на деня ! smiling smiley *drink1*
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.