Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Влагоуловител или овлажнител?

Публикувано от bulhomes 
Re: Влагоуловител или овлажнител?
06-01-2009 - 08:37:55
[www.tweuropebg.com]

Някой запознат ли е с тази фирма и нейните продукти да ли ще свършат работа
Re: Влагоуловител или овлажнител?
06-01-2009 - 21:15:22
Това беше интересно. Днес ходих до Практикер и Бриколаж и не бяха чували за влагомер (или влагометър). Същото беше и в няколко по-дребни магазини... Някой има ли предствава къде може да се продава такова нещо.
Re: Влагоуловител или овлажнител?
06-01-2009 - 21:36:52
В Рона :] 39$. Много полезен уред, за мерене влажноста на дървения материял, за влага зад гипсокартона и още мн. други.
Re: Влагоуловител или овлажнител?
06-01-2009 - 22:53:25
да при нас, вижте [www.technooptima.com] и ни звъннете на 0887/73-45-41. аз ви писах и на темата за уреди за пречистване на въздуха, ние предлагаме продукти за подобряване на средата във ващия дом, офис и т.н.
Re: Влагоуловител или овлажнител?
07-01-2009 - 08:36:43
Балоне - твоя е по-евтин. В четвъртък мисля да прескоча до Рона :} :} :}
Re: Влагоуловител или овлажнител?
07-01-2009 - 21:58:35
ок, щом цената е водеща за вас!
Re: Влагоуловител или овлажнител?
07-01-2009 - 22:25:07
Бах мааму. Ще изглежда като заяждане, а грам не търся такова нещо. Страхотен сайт (за katechnology говоря), даже на портал прилича. Бая трудно Ви открих координатите в него, ама както и да е. .............. кво ли пък се обяснявам..... втори сайт на фирми на един човек (поне с един nik) само с GSM и на различни адреси един от друг
Re: Влагоуловител или овлажнител?
07-01-2009 - 22:49:37
радвам се, че ви харесва сайта доста усилия отнема, ако решите да се спрете на нещо ще ви очакваме!
Re: Влагоуловител или овлажнител?
07-01-2009 - 23:48:27
bulhomes Написал:
-------------------------------------------------------
> Балоне - твоя е по-евтин. В четвъртък мисля да
> прескоча до Рона


Не ме учудва, България е страна за богаташи. Жилищата по-скъпи от тука, храната по-скъпа от тука, бензина по-скъп от тука, заплатите по-висо.....тука вече се олях.
:]
Re: Влагоуловител или овлажнител?
08-01-2009 - 19:26:54
katechnology,
Много ми е интересен отговора на следния въпрос:
Защо при точност на уредите 2-3%, което съответства на ~2,5-3,5 единици на измервания параметър, показанието е с дискретност 0,1 ? Доколкото съм запознат, приличните уреди имат погрешнаст 2-3-4 единици в младшия разряд.
Отговори: "Заяждане", "За красота", "Подвеждаща реклама" също вършат работа.
П.П. За коректност - погледнах само по-евтините уреди.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход