Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преди и Сега

Публикувано от Don Balon 
Re: Преди и Сега
03-01-2009 - 00:26:52
Е, край на терзанията ми!!! Нищо че на мене ми изглежда "горе малко кухо и празно". *drink1*
Re: Преди и Сега
03-01-2009 - 00:43:51
avatar
Don Balon Написал:
-------------------------------------------------------
> Е, край на терзанията ми!!! Нищо че на мене ми
> изглежда "горе малко кухо и празно".


Ми, турИ на ъгъла дето се събират шкафовете една саксийка с вечнозелени пълзящи- 5 коречента. Двете да си вървят наляво и надясно, а трите да се спускат надолу и си готов с акцента.......
Abu
Re: Преди и Сега
03-01-2009 - 00:48:42
Нареди бурканите с туршията отгоре. Хем живописно, хем практично. То и без това по-грозно не може да стане...
Re: Преди и Сега
03-01-2009 - 00:57:14
Don Balon,вЕрвай ми така съм се объркал с първите снимки,че мислех плочките за цяла стена с импозантно стълбище отдолу и ефектно външно осветление и затуй те пратих в Египет,а то си било наистина малка пластика clap: Напоследък много си приличаме с Бъстър Китън в погледа *xxx* и ще сменям бранша!
Re: Преди и Сега
03-01-2009 - 01:19:35
Abu Написал:
-------------------------------------------------------
> Нареди бурканите с туршията отгоре. Хем живописно,
> хем практично. То и без това по-грозно не може да
> стане...


Усложняваш ми живота бе Абу, сега трябва да прехвърлям туршията от качето в буркани. А суджуците къде да закача :] *drink1*
Abu
Re: Преди и Сега
03-01-2009 - 11:36:09
Суджуците под шкафчетата, естествено. На точилка от дългите... Отгоре покриваш с вестник и закрепваш с щипки за пране.

Don Balon, сериозно, не мислиш ли, че осветлението трябва да е силно, а не приглушено? ...Ако става въпрос за кухня/трапезария, разбира се. Щот за бар е екстра. Да не стане да загубиш някой маникюр в таз тъмница, докато приготвяш Шопската? Пък и нали трябва да видиш косъма в руската салата, преди да я сервираш на гостите?

Честно, не ми харесва комбинацията шуплест камък/ гладко дърво - изглежда ми тежко и подтискащо. Може би ако бяха по-светли шкафчетата (наистина кофти цвят!)... Или с една-две стъклени вратички... Я направо пробвай на две в ъгъла да им махнеш (или отвориш) вратичките - може да се раздвижи малко. Каквото и да сложиш най-отгоре, ще "натежи" още повече.
Re: Преди и Сега
03-01-2009 - 17:57:57
Много неща не си разбрал Абу. Тези светлини са само да подчертаят "малката пластика", иначе като правиш салатата космите си ги клъцкаш барабар с останалите зеленчуци на нормално осветление. Колкото до цветовете на шкафчетата, всичко е поръчано да си "гила" с плота и плочките на пода и сега мисля че се вързва с плочките на стената, НО- на вкус и на цвет таваришчи НЕТ :] Ти си падаш по плоски покриви- индустриялен тип и сигурно и за кухнята ще ти харесва индустриялен тип обзавеждане- стейнлес стийл, бяло, с една дума като в Мак Доналдс. На мене това пък не ми допада *drink1*
LKK
Re: Преди и Сега
03-01-2009 - 18:28:25
Като сте се захванали с космите та се сетих оня стар виц дето клиент си поръчал кебапчета и вика келнера, да го пита защо по кебапчетата имало косми...
Келнерът обяснява: Ами майстор-готвача е с една ръка и нали разбираш, ... за да ги докара на форма ги търкаля по гърдите си.
Клиента се прекръстил и рекъл: Мале-е-е, добре че не поръчах пълнени чушки. *drink1*
Re: Преди и Сега
04-01-2009 - 00:35:22
Abu Написал:
-------------------------------------------------------
> Суджуците под шкафчетата, естествено. На точилка
> от дългите... Отгоре покриваш с вестник и
> закрепваш с щипки за пране.
>
> Don Balon, сериозно, не мислиш ли, че осветлението
> трябва да е силно, а не приглушено? ...Ако става
> въпрос за кухня/трапезария, разбира се. Щот за бар
> е екстра. Да не стане да загубиш някой маникюр в
> таз тъмница, докато приготвяш Шопската? Пък и нали
> трябва да видиш косъма в руската салата, преди да
> я сервираш на гостите?
>
> Честно, не ми харесва комбинацията шуплест камък/
> гладко дърво - изглежда ми тежко и подтискащо.
> Може би ако бяха по-светли шкафчетата (наистина
> кофти цвят!)... Или с една-две стъклени
> вратички... Я направо пробвай на две в ъгъла да им
> махнеш (или отвориш) вратичките - може да се
> раздвижи малко. Каквото и да сложиш най-отгоре, ще
> "натежи" още повече.


По въпроса със суджуците съм готов, ама сега открих че няма капачки за буркани тип Омния, та не мога да отреагирам по тази част!!
:]
Abu
Re: Преди и Сега
04-01-2009 - 08:20:15
Да ти призная, никога не съм влизал в Макдоналдс... Но може и да ми хареса стилът - много непретенциозен съм в личните си нужди. Обаче имам един малък проблем - като ми каже някой, че шкафчетата в кухнята ми са "цвят лайнен" и почвам да си правя асоциации. Вгорчава ми се манджата докато си мисля как не е бил прав този, дето ми го е казал, как чудесно се връзват с всичко и как мога да не обръщам внимание на злословията... После се хващам, че колкото пъти ги погледна, все за това се сещам - колко успешно съм игнорирал неприятните асоциации и пак отначало...
Така е то - простите хора лесно се манипулират, ти не би се поддал на такива внушения!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход