Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преди и Сега

Публикувано от Don Balon 
Re: Преди и Сега
04-01-2009 - 17:40:04
avatar
Abu Написал:
-------------------------------------------------------
Обаче
> имам един малък проблем - като ми каже някой, че
> шкафчетата в кухнята ми са "цвят лайнен" и почвам
> да си правя асоциации. Вгорчава ми се манджата
> докато си мисля как не е бил прав този, дето ми го
> е казал, как чудесно се връзват с всичко и как
> мога да не обръщам внимание на злословията...
> После се хващам, че колкото пъти ги погледна, все
> за това се сещам - колко успешно съм игнорирал
> неприятните асоциации и пак отначало...
> Така е то - простите хора лесно се манипулират, ти
> не би се поддал на такива внушения!

Малей, че си гаден! Умириса кухнята!*xxx*
Проблемът ти е в частичният далтонизъм към кафявия цвят, или в цвета на храната, която смилаш. "Любимият" ти цвят е в друг отенък. На това му викат "кестеново"......... :]
Re: Преди и Сега
04-01-2009 - 17:52:43
Обаче имам един малък проблем - като ми каже някой, че шкафчетата в кухнята ми са "цвят лайнен" и почвам да си правя асоциации. Вгорчава ми се манджата докато си мисля как не е бил прав този, дето ми го е казал, как чудесно се връзват с всичко и как мога да не обръщам внимание на злословията... После се хващам, че колкото пъти ги погледна, все за това се сещам - колко успешно съм игнорирал неприятните асоциации и пак отначало...


Това си чисто клиничен случай!! :] Алоууу, има ли нЕкой доФтор у форума?? :] *drink1*
Re: Преди и Сега
04-01-2009 - 18:16:39
smiling smiley Аз Abu го разбирам! Млад човек с жива тъща на главата!Как да не е противоречив ,емоционален и философски настроен *smiley_ahh*
Re: Преди и Сега
04-01-2009 - 18:26:56
Това до някъде обяснява нещата :] А не беше ли и заврян зет?? Абу, извинявам се ако хумора ми е малко неудачен.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-01-04 18:30 от Don Balon.
Abu
Re: Преди и Сега
04-01-2009 - 19:03:42
Аз признавам, че внушението ми е крайно и невярно (в действителност говорех за моите, не за твоите шкафчета, ама то все тая), обаче ти пък си отбележи колко пъти се сещаш за него следващата седмица... Едва ли ще си признаеш, но да не се чудиш, че си същия клиничен случай ... ще ме обижда той на Макдоналдс...

E, какво има да се извиняваш - нали и аз се забавлявам!!! Жена ми доста време не ядеше шоколад, щото й казах, че памперсът на малкия е пълен с "парченца любов" (това е от една реклама на Своге, мисля)... Тя какво си е представяла, мога само да гадая, ама също ме нарече "гаден".

ПП Заврян зет съм, обаче имам доста голям избор и да не съм. Доста преди да се оженим най-безцеремонно обявих и на жена ми, и на родителите й, че от тази къща по никой начин не могат да ме мръднат... Мястото е ИДЕАЛно, къщата - не съвсем, затова и малко ме е срам, когато каня гости или някой ми иска снимки.
Re: Преди и Сега
04-01-2009 - 20:01:05
Аз признавам, че внушението ми е крайно и невярно (в действителност говорех за моите, не за твоите шкафчета, ама то все тая), обаче ти пък си отбележи колко пъти се сещаш за него следващата седмица... Едва ли ще си признаеш, но да не се чудиш, че си същия клиничен случай ... ще ме обижда той на Макдоналдс...

Знам, знам че става въпрос за твоите шкафчета, затова и ти казах че то си е за доктор, друго не знам какво да те посъветвам. Колкото до Мак Доналдс стила, не съм искал да те обидя. Това ми е определението за т.н. индустриялен тип кухня- много стейнлес стийл, удачна още и за касапница :] поради лесното подържане и дезинфекция. *drink1*
Re: Преди и Сега
04-01-2009 - 20:26:00
Don Balon Написал:
-------------------------------------------------------
> Това до някъде обяснява нещата А не беше ли и
> заврян зет?? Абу, извинявам се ако хумора ми е
> малко неудачен.

>
>
>
> Редактирано 1 пъти, последният път 01/04/09
> 06:30PM от Don Balon.


Забравих да си сваля и пръстена :] Сори!!
Re: Преди и Сега
04-01-2009 - 21:17:39
Don Balon Написал:
-------------------------------------------------------
> Don Balon Написал:


> Забравих да си сваля и пръстена Сори!!



Аз понеже не нося пръстен,да не го търся в бетонобъркачката ,ще вдъхна малко оптимизъм с един виц:
Мрачно ,дъждовно,тъжно-погребват тъщата! В края на церемонията развълнувания зет споделя: Малко се изкаляхме,ама иначе каква хубава работа свършихме! :} :} :}
Re: Преди и Сега
04-01-2009 - 21:29:22
Айде айде стана тя
Айде развалихме Я
Интонационата среда!!!
*drink1* *drink1*
Re: Преди и Сега
12-01-2009 - 21:22:48
Don Balon,
Paste - едно шкафче за тебе:
null
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход