Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.

Публикувано от bezopit 
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
24-02-2010 - 21:45:50
avatar
:]И твойта не е лесна-само кажи,и аз мога да ги издебна-и без това съм там по-често,отколкото ти...

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
24-02-2010 - 21:57:32
Като се видиме ще обсъдим съвместен план за кръгова отбрана на обекта :] а и някои други тактически упражнения.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-24 21:58 от bezopit.
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
25-02-2010 - 08:47:16
Фло, - за дъските - виждане на инвеститора. В него е и хляба и ножа.
Argonavt, много се радвам, че има и други като мен. Сигурно си я виждал, защото инвеститора се е консултирал по форумите, а аз съвсем случайно попаднах тук.
Извинявам се на всички за влетяването ми така, без да се представя, ама направо паднах възнак като видях снимките.

Аз съм строителен инженер и предприемач.И да, Markk, съвместно творение с моите хора е, не съм вдигал камъни, нито съм зидал winking smiley

Имам още няколко такива изпълнени обекти и това е голямата ми гордост. В момента подготвям оферта за още един такъв. Имам и ново строителство, но там няма екшън...
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
27-02-2010 - 21:21:06
avatar
Quote
slun4o
Фло, - за дъските - виждане на инвеститора. В него е и хляба и ножа.
Argonavt, много се радвам, че има и други като мен. Сигурно си я виждал, защото инвеститора се е консултирал по форумите, а аз съвсем случайно попаднах тук.
Извинявам се на всички за влетяването ми така, без да се представя, ама направо паднах възнак като видях снимките.

Аз съм строителен инженер и предприемач.И да, Markk, съвместно творение с моите хора е, не съм вдигал камъни, нито съм зидал winking smiley

Имам още няколко такива изпълнени обекти и това е голямата ми гордост. В момента подготвям оферта за още един такъв. Имам и ново строителство, но там няма екшън...

Не е лоша къщата, но позволи ми и аз като Фло да ти кажа- тия тънки летви я кепазят. А плочите на покрива са редени грешно. И се губи красотата му.
Нищо, следващата ще стане по- добра.smiling smiley
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
27-02-2010 - 21:45:28
Е, както казах - виждане на инвеститора.

А за плочите - по нашия край е така. То вече и такива майстори не останаха. Така не не разбрах как се качват снимки - мога още да кача - все така ги слагат.

Камелия, ако можеш да илюстрираш какво имаш предвид, ще бъда благодарен.
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
27-02-2010 - 21:57:00
slun4o, от кой край си?
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
27-02-2010 - 21:59:09
Не стана ли ясно winking smiley
Да не излезем колеги от института?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-27 22:02 от slun4o.
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
27-02-2010 - 22:08:46
avatar
Quote
slun4o
Е, както казах - виждане на инвеститора.

А за плочите - по нашия край е така. То вече и такива майстори не останаха. Така не не разбрах как се качват снимки - мога още да кача - все така ги слагат.

Камелия, ако можеш да илюстрираш какво имаш предвид, ще бъда благодарен.

За снимките първо- качваш снимката в сайт за снимки- например снимка.бг Копираш линка / адреса/ и го пействаш тук , като предварително кликваш върху картинката с планината и слънцето над нея.
Ще се опитам да ти покажа какво имам предвид за плочите.




Забелязваш ли "ромбовете", които образуват?
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
27-02-2010 - 22:13:32
Quote
slun4o
Не стана ли ясно winking smiley
Да не излезем колеги от института?

На мен поне не ми стана ясно. *pardon*
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
27-02-2010 - 22:15:08
Благодаря много. Това за качването го четох още в първата тема, но не успях да се справя. За съжаление на този компютър, от който пиша в момента нямам снимки, но в понеделник ще се опитам да кача от офиса. През FireFox-a.

Това с ромбовете се получава и на нашите къщи. Просто от тези снимки не се вижда ясно. Има една недовършена, където на покрива се вижда точно това, което ти имаш предвид. Друга тема е, че вече не се разчита много - много на плочите, защото отдолу слагаме два пласта хидроизолация.

И тъй като това е първият форум, в който пиша, предварително се извинавам, ако не винаги спазвам протокола.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход