Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Дограма от "Ворошилов"

Публикувано от Ivich 
Дограма от "Ворошилов"
18-11-2008 - 15:29:03
Пускам тази тема, за да изкажа недоволството си от въпросната фирма.
Иначе рекламата им е "от дограмата до боята" като гледам как са подмазали прозореца не искам и да си помислям да идват да боядисват.
2 дни се мотае някакъв пишман маистор с подмазването на еин прозорец и една врата - няма един прав ъгъл около дограмата Да не говорим че има фуги на няколко места които не са запълнени - трябва силикона да играе.
Както и да е.
Бягайте далече от фирма "ВОРОШИЛОВ"
Re: Дограма от "Ворошилов"
26-08-2011 - 12:25:24
Аз съм много доволна от тази фирма монтираха ми дограма а след това подмазваха и всичко беше идеално,маисторите им определено са
компетенти и знаят какво правят.Никоя друга фирма не извършва такива комплексни услуги.Да си поръчаш дограма,подмазване,зидане,саниране и вътрешно ремонтни дейности.Определено си заслужава а и с тези промоции и отстъпки които правят са номер 1.
Re: Дограма от "Ворошилов"
26-08-2011 - 14:56:38
Качете снимки да видим какво са ви сторили.
Re: Дограма от "Ворошилов"
26-08-2011 - 19:04:16
Тия са "кварталните" доставчици на дограми,заедно с "Валда".Чак за такива изцепки не съм чувал да се оплаква някой...
Re: Дограма от "Ворошилов"
11-11-2011 - 11:40:59
Здравейте, редовно чета мненията по форумите,но никога не съм си правил труда да пиша каквото и да е било,защото според мен е тъпо.Този път не издържах тъй като нещата стават доста брутални.Няма да казвам как се казвам тъй като не искам да си навлека гнева на шефовете си,но мога да Ви кажа ,че работя във фирма „Ворошилов”от самото и създаване.Аз съм един от хората ,които е поставил основите на тази фирма с много труд разбира се.Нещата които се пишат за фирмата са доста украсени, недобросъвестни конкуренти се опитват всячески да уронят престижа на фирмата.Естествено,че и фирма „Ворошилов”,както повечето фирми си има свойте недостатъци,но като се има предвид времето в което живеем и кризата от която не се знае дали някога ще излезем мисля,че нещата при нас са доста прилични.Ще Ви разкажа историята на фирма „Ворошилов”или поне това, което знам от нея.
Фирма „Ворошилов”е създадена през 2004г. от Господин Петър Ангелов .Едно доста честно,амбициозно и работливо момче за което се съмнявам,че някой би казал лоша дума.Въпреки буйният му нрав той винаги е помагъл на всички и на всеки.Мисли първо за работниците ,а после за себе си,който е работил във фирма „Ворошилов” или работи знае,че това което казвам е истина.Десетки пъти съм бил свидетел как в трудни моменти е залагал коли,техника и дори мобилния си телефон за да събере пари да ни плати заплати.Особенно през зимните периоди,които са най трудни в нашия бранш.Бизнесът на Петър Ангелов потръгнаха още от самото начало.Фирма „Ворошилов”успя за много кратко време да стане трън в очите на големике компании „Ролпласт”, „Стилпласт”, „Валда”, „Мултитекс”, „Алупласт”- последните две от които са фалирали никой неможеше да се примири с факта,че един келеш с двама работника и един москвич „Алеко”може да им мъти водата „ДА АМА НЕ”.Фирма „Ворошилов” успя да се наложи на пазара благодарение на професионализма на Г-н Петър Ангелов , а именно защото той знаеше какво и как трябва да направи.Доколкото знам Петър Ангелов е започнал своята професионална кариера при вуйчо си който е бил стъклар.Още като ученик 13-14 годишен е ходил при него да се учи на занаят.Впоследствие започва работа в фирма „Олимпия 1”,която по онова време 1996-97 г. е лидер в производството на стъклопакети.За много кратко време успява да се докаже като професионалист и на 20 години заема длъжността началник цех и отговаря за 45 човека.Професионалната му кариера преминава през фирми като „Сияние 90” и „Кристиан Нейко” за които той е направил много ,но и много е получил.Практиката през всичките тези години му помага да създаде и развие успешен бизнес.През 2008г. при започването на така наречената първа вълна на финансово икономическата криза в България много от фирмите са докарани до фалит.Впоследствие много фирми неуспяват да се спасят и фалират,други успяват да се пазакрепят,но не за дълго.Петър Ангелов успява да намери баланса,който да му позволи да оцелее от икономическата върхушка, но и да развие бизнеса си доколкото му е възможно с по бавни темпове разбира се.Всичко беше о.к до момента в който съдбата не му заби нож в гърба,както обикновенно става лошите неща стигат до добрите хора.През 2009г неговата съпруга,която му помагаше и вършеше по голяма част от работата се разболя от рак (незнам точно какъв).От този момент Петър Ангелов се промени коренно, не беше на себе си и неможеше да повярва какво му се случва.Знам, че всячески се опитваше да помогне на жена си с лекари,билки,нестандартна медицина.Ходи няколко пъти до чужбина, но уви диагнозата беше такава,че всичко беше въпрос на време.Той се отчая до такава степен, че реши всичко да продаде и да се отдаде на двете си деца,които много скоро щяха да останат сираци. Естествено,че за фирма като „Ворошилов”куповачи не липсваха.Тогава неговите роднини които са (потомствени стъклари)го убедиха да отстъпи търговската марка ВОРОШИЛОВ на своята племеница Лучия Дончева, която е и собственик на сегашната фирма „Ворошилов” Груп за да може да съхранят и развият това което той беше постигнал през всичките тези години, а то беше много.
Доколкото съм запознат фирма „Ворошилов”ЕООД беше спазарил да продаде на някой си Вальо черния от Роман предприемач,който отдавна имаше апетит към строителния бизнес.Покупката на фирма с такива обороти и история би отворила на Вальо черния всички врати на небето и на земята .Можеше да спечели всеки един конкурс стига да иска.Това беше и условието на Г-н Петър Ангелов да му продаде фирмата ,но да си запази търговската марка ВОРОШИЛОВ ,като Вальо черния трябваше в някакъв срок от продажбата да си смени името на фирмата както той си реши мисля,че се казва Вергилов строй или нещо от този сорт.Така и стана.С помоща на целият ръководен екип Лучия Дончева започна да върви по стъпките на вуйчо си естествено,че се консултираше с него за някои въпроси ,но решенията ги взема сама естествено за много от нещата ние и помагаме.Не всеки път взима правилните решения,но с течение на времето мисля,че нещата ще се изчистят.Най важното, е че осъзнава когато е сгрешила и търси да поправи грешката си.
Доколкото за Г-н Петър Ангелов съпругата му почина на 29.04.2011г. аз лично както и много хора от фирмата бяхме на погребението от тогава П.Ангелов се е отдал на двете си деца ,на лова и риболова.Идва от време на време да ни види във фирмата ,както и да ни даде някой безценни съвети.Това мога да кажа за историята на фирма Ворошилов за съжаление конкуренцията в нашият бранш е доста жестока.Всеки ден фалират фирми и доколкото имам поглед върху нещата борбата е за оцеляване не за печалба.Затова искам да кажа на всички многознайковци които ни плюят ,че дори с малко забавяне си получаваме редовно заплатите.Два пъти в годината ни се полагат дрехи и обувки във фирмата направиха столова за 150 човека в която всички работници обядваме безплатно.Дограмите и вратите,които произвеждаме и монтираме са повече от добри,цените също.Фирмата е сертифицирана по ISO 9001:2008 и притежава всички Европейски сертификати за качество и най важното, е че не съм чул за всичките 8 години да сме взели пари от клиент и да не сме му свършили работа,
като заключение искам да кажа,че фирми като „Ворошилов” в България се броят на пръстите на едната ръка.Затова моля всички които пишат по форумите независимо лоши или добри неща да бъдат обективни и честни,защото много е лесно да оплюеш някого в България.

СВЕТИ ВАЛЕНТИН
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход