Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какви са нормалните цени за редене на фаянс и гранитогрес.

Публикувано от mtodorov 
Какви са нормалните цени за редене на фаянс и гранитогрес.
12-11-2008 - 16:05:37
Здравейте. Предстои ми поставяне на фаянс и гранитогрес в бани и коридори на къща.Според вас каква е нормалната цена за тази услуга към днешна дата. Майстора който е добър и ми е редил други плочки ми обяви цена 25 лева за фаянса като това включва фриза и лайсните т.е не ги мери на метър и 20 лева за гранитогреса. Това нормални цени ли са според вас. Благодаря ви предварително за отговорите.



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2008-11-12 16:07 от mtodorov.
Re: Какви са нормалните цени за редене на фаянс и гранитогрес.
12-11-2008 - 16:27:33
Моят ми работеше на тези цени преди месец, но отделно калкулираше лайсни - на линеен метър. Иначе тогава чувах до 40 кинта на квадрат, като търсихСега е вече почти зима, може и да се спазариш евентуално за по-малко, но ако държиш на твоя човек точно, плащай, на дребно цената е такава...
Ако изчакаш може и да купиш по-евтино материали, виж труда не вярвам да се качи скоро - майсторите почнаха да звънят през ден да питат дали нещо няма за работа. Не знам до кога ще е...
Re: Какви са нормалните цени за редене на фаянс и гранитогрес.
12-11-2008 - 16:36:36
StefanB благодаря ти за отговора. Неста въпрос за съвсем надребно а за 150 квадрата фаянс и 120 гранитогрес.
Re: Какви са нормалните цени за редене на фаянс и гранитогрес.
12-11-2008 - 18:53:52
Прати ми проект ако имаш или опиши какво е и ще ти дам цена. Ако не си купил материла мога да ти го дам евтино от това, което се строи на едро, или ака искаш качество на добра цена, ползвам големи отстъпки и за скъпи материали.
Re: Какви са нормалните цени за редене на фаянс и гранитогрес.
13-11-2008 - 09:10:44
Някой друг ще сподели ли smiling smiley опита с цените за редене на фаянс и гранитогрес.
Re: Какви са нормалните цени за редене на фаянс и гранитогрес.
13-11-2008 - 09:34:49
Това е нормална цена която са ти обявили.
A40
Re: Какви са нормалните цени за редене на фаянс и гранитогрес.
16-11-2008 - 19:19:19
в Благоевград фаянса е 15-23лв,гранитогреса 15-20лв.лайсните и фризовете са отделно,ако трябва замазка също
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход