Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

завършване до ключ...

Публикувано от kibik 
завършване до ключ...
01-11-2008 - 10:55:52
Ако имам земя,на какви пари може да се намери бригада да ми построят двуетажна къща от около 150- 180 кв.м. в село близо до морето?
Питам защото ми казаха, че може да си намериш хора за 30- 40 к. евро възможно ли е...
Re: завършване до ключ...
01-11-2008 - 14:12:03
може и по-евтино
дори наполовина
докато"кибичиш" чудото ши стани


---------------------------------------------------
дотегна ли ви да чакате еФтинийката
Re: завършване до ключ...
01-11-2008 - 14:14:22
Да , правилно са ти казали
Но .... горното се отнася САМО за груб строеж
Re: завършване до ключ...
01-11-2008 - 16:30:29
Petar Написал:
-------------------------------------------------------

> Но .... горното се отнася САМО за груб строеж

Само за груб строеж ми се струва множко

sad smiley може би става, ето виж какво намерих обърни внимание на 3-тия пост [forum.imoti.net]
Re: завършване до ключ...
01-11-2008 - 18:32:20
Къде до морето? Има места и места. Ако е до гобемите комплекси и има всичко, може и да е по-евтино, ако е в някое дере само бетона може да е с 20-40 лв. на кубик отгоре.

150 м2 може да ги направиш за 40 хил. ако си я строиш без предприемач и загубиш една година. Ако е с предприемач я сложи 45-50 хил и 5-6 месеца. През това време си вършиш твоята работа. Може да излезе и по-евтино, зависи какво търсиш. Естествено, че може и да е много по-скъпо, зависи от обзавеждането.
Re: завършване до ключ...
01-11-2008 - 20:27:13
които знае да каже , че и аз се интересувам
интересува ме -от гол парцел до ключ-два етажа -РЗП 150-200 макар че 200кв ми се струва много....но аиде нека са такива изискванията
едно гаражче да има няма да е лошо......
питането ми е съвсем сериозно
Re: завършване до ключ...
01-11-2008 - 20:48:35
Имам няколко парцела около Сл.бряг, които доскоро мислех да продам, но на последък смятам да вкарам в регулация, да ги разделя на отделни петна по 200-300 м. и да ги пусна за застрояване или аз да ги строя и да ги продавам. Пояснение - общ парцел в който се строят по няколко отделни къщи. Може да се разделят и на отделни парцели по 400 м2, но ще е много по-скъпо. При Кинт 1.5 и плътнаст 40%, която се дава в района отделно петно 200 м2 в общият парцел е напълно достатъчно за двуетажна къща от около 200 м2.
Re: завършване до ключ...
02-11-2008 - 01:56:10
avatar
При това строителство цените варират "от" и няма "до" .
Re: завършване до ключ...
02-11-2008 - 18:49:57
avatar
Всеки който е ходил на Слънчев бряг е наясно че там повече нужда от строителство - НЯМА!
Камо ли пък на къщи - те и англичаните и руснаците вече се дръпнаха от пазара - пък и в условия на криза едва ли някой ще тръгне сериозно да инвестира!?!
Доста хора ще изгорят тази,а и другата година инвестирайки в бранша!
Иначе цените са сносни- може да опитаме нещо да направим по въпроса,но все пак къде се намира това за да калкулираме добре нещата? :]

Чест и почитание
Re: завършване до ключ...
07-11-2008 - 11:29:09
Слънчев бряг е като брашнян чувал, колкото и да се строи все има място за още.

Трудно ще направим сметките сега, защото първо парцелите трябва да се регулират, а това продължава в най-добрият случай 6 м., нормално година.

Иначе са в Равда - 450 м. от морето, м/у Св.Влас и Сл.бряг в Балкана - 950 м. от морето и Сл.бряг, на пътя Бургас-Варна от страна на Инджекьойското блато, на 80 м. има хотел и няколко селища. Както и 3 големи по 15 дк. в самото Инж. блато.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход