Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

полагане на мазилка в/у фасаген

Публикувано от pako 
полагане на мазилка в/у фасаген
15-10-2008 - 20:47:42
На панелен блок е направена топлоизолация и е боядисана с обикновен фасаген, може ли върху фасагена да поставя мазилка на Теразит. Трябва ли да се грундира с някакъв грунд. Благодаря предварително.
Re: полагане на мазилка в/у фасаген
15-10-2008 - 21:27:33
avatar
Естествено!
За по евтино може да положиш грунд за минерална мазилка на Мегахим....
Резултата е задоволяващ.....

Чест и почитание
Re: полагане на мазилка в/у фасаген
16-10-2008 - 12:29:06
Днес гледах два вида грунд ДЕКО професионал и Бетон контакт. Дали ще стане с първия, защото в описанието пише да не се ползва в/у непопиващи повърхности. А другия е за лепене на плочка в/у плочка. Други грундове не намерих.
Re: полагане на мазилка в/у фасаген
16-10-2008 - 12:54:49
А, защо не попиташ производителя на мазилката, която искаш да слагаш??? Нека те да ти дадат решение и да си поемат отгаварността.
Re: полагане на мазилка в/у фасаген
16-10-2008 - 17:48:30
Как мислиш че това може да стане? Всеки казва дай да пробваме може и да стане. И аз реших да пробвам на едно малко место и догодина ще видя какво е станало. Ако не се люпи продължавам.
Re: полагане на мазилка в/у фасаген
16-10-2008 - 18:34:19
avatar
Без да си правя реклама имам такъв грунд!
Проблемът е че мазилката трябва да се нанася докато той още не е напълно дръпнал-след засъхване става като смола.....
Казва се АДИПЛАСТ/продукт на ИЗОМАТ и се продава в Практикер-там за по лесно иначе го има всеки наш дистрибутор.
Друг подобен грунд е ФЛЕКС ПРАЙМЪР,но него вече не го знам дали го предлагаме там.....
Първият е водоразредим 1:5 с вода - докато другият е готов за употреба.
Решиш ли нещо относно грунда просто ми пиши едно ЛС и ще ти дам по точни указания.
И пак твърдя ,че грунда на Мегахим ще ти свърши добра работа....

Чест и почитание
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход