Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

akusti4na obrabotka na pome6tenie

Публикувано от rosen858 
akusti4na obrabotka na pome6tenie
09-10-2008 - 22:34:09
zdraveite,vaprosa mi e otnosno akusti4na obrabotka na pome6tenie za vatata e iasno no ne mi e iasno ot tam natatak 4uval sam 4e se polzva perforiran gipsokarton i otgore specialna zamazka no ne namiram konkretna informacia
Re: akusti4na obrabotka na pome6tenie
09-10-2008 - 23:27:35
Vurhu kakvo shte se slaga kartona?
V BG za sujalenie tezi tehnologii ne sa mnogo razprostraneni.
Mojete da poglednete na tursachka s dumite Acouistic walls/ceilings....i tam moje da poluchite informacia.
Samo edno uslovie...triabva da znaete English...smiling smiley
Re: akusti4na obrabotka na pome6tenie
09-10-2008 - 23:44:14
avatar
Като гледам и двамата не употребявате българския като хората, така че сигурно ще се справите на небългарски из търсачките. Успех!
Re: akusti4na obrabotka na pome6tenie
11-10-2008 - 10:03:41
Росене,
Под "акустична обработка" често се имат предвид различни цели и желан ефект. Какво е твоето задание? Задай размери на помещението /и трите са важни д/ш/в//; предназначение, т.е. източници на звук и желан ефект, дали това е обществено място - заведение, ресторант, т.н. където има много хора и целта е намаляване нивото на шумния фон или е помещение за слушане на музика, кино и т.н. или комбинация.
Да, ватата е звуко абсорбатор, но има и други системи, които се прилагат. Дори самият перфориран гипскартон монтиран по определен начин без вата се явява акустична система.
Имай предвид все пак, че акустиката е малко по-високо инженерингова тема и лаишките импровизации водят до голям разход без ефект.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход