Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

О чудо! "Зелени стени" или един балансиран подход

Публикувано от Geto 
Abu
Re: О чудо! "Зелени стени" или един балансиран подход
06-09-2008 - 18:35:10
Ееех, ама знаех си аз, че за насекомите ще се хванете! За мен не са никакъв проблем (че те са си само стръв), още повече в България няма истински отровни ни насекоми, ни влечуги, ни други добитъци. Ако не е алергичен човек де, или ако не изпада в разни истерични състояния, дето повече ще навредят от самата твар. Гадни и досадни има, ама се свиква. Та за какво да ми леят "коршун" не разбрах? Гето казва в заглавието "балансиран подход". Кое е балансиран подход - да зарежеш всичко, щото имало неудобства или да го направиш без да мислиш какво ще последва като твърдиш, че си е О.К.?
Re: О чудо! "Зелени стени" или един балансиран подход
06-09-2008 - 18:38:16
Ей Абу, "камъчето не е по твоя бръшлян", просто е по-екологично от химията,а и така са правили нашите баби и дядовци. :}



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-09-06 18:40 от Don Balon.
Re: О чудо! "Зелени стени" или един балансиран подход
06-09-2008 - 20:43:14
Земляк, твърде много си се американизирал sad smiley

Бях на един курс за Първа мед. помощ, та инструктора вика: "какво ще направите ако в офиса някой вдигне висока температура, как ще свалите температурата?" Естествено казвам ще му направя компрес с оцет! Еее, то не беше смех, то не беше чудо. А отговора на инструктура както можеше да се очаква беше някаква американска простотия :}
Та така Земляк winking smiley
Re: О чудо! "Зелени стени" или един балансиран подход
06-09-2008 - 20:47:41
Земляк,това е нищо. Аз на същия курс имах голям проблем да обясна че кръвотечение при порезни рани се спира с напикаване на раната!! :} Съвсем сериозно ти казвам, пробвал съм го. Работи.
Re: О чудо! "Зелени стени" или един балансиран подход
06-09-2008 - 20:53:15
Сега се каня да закарам едно магаре до парцела за който споменавам в темата за Свлачища. Казват че магарето ще откаже да премине през местност потенциално опасна за свличане. winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход