Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Гипсокартон - разходна норма

Публикувано от pepo 
Abu
Re: Гипсокартон - разходна норма
27-08-2008 - 20:37:58
Ако искаш да е уникално, направи си го сам! Сигурно и майстор няма да може да го повтори... Без майтап, толкова ли нямаш един познат, да знае горе-долу как се прави? Почваш от стените за тренинг и за тавана си вече печен. Само дето ще става по-бавно.
Хич не е трудно за показване как се правят фигури, ама с думи нещо не върви... Абе намери някой за едната стая, пък прецени докато гледаш можеш ли сам да го направиш. На мен поне ми е много забавно, но само ако го правя за себе си.
Re: Гипсокартон - разходна норма
01-09-2008 - 13:15:04
На сайта на Кнауф е показано нагледно.
Но си прав, Абу, че ако не си го правил, с гледане не става. Ето сега моят баняджия вчера му показвах как да зида стъклените тухли, не ги е работил досега и изкарахме един ред заедно, днес ми казва, че вървяло, ама само още ред щял да сложи... Успокоих го, че те не се зидат като другите тухли, не повече от два реда дневно, че стъклото не дърпа и се чака да стегне долу за да продължиш нагоре....
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход