Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имам нужда от помощ !!!

Публикувано от sit 
sit
Имам нужда от помощ !!!
22-02-2006 - 18:04:03
Ще ми правят банята в къщи, а съм малко неорентирана в цените за монтаж.
Колко струва монтаж на инсталация от полипропилен Ф20, състояща се от: 20 м тръба , 2 стенни комплекта, 2 крана, 3 стенни прехода, един водомер 3/4". И колко е за инсталаията от PVC състояща се от 4м тръба ф50, две разклонения, 3 колена и маи друго няма. Повече ме интересува как се формира цената а не колко струва общо за да мога да си правя сметката ако искам да правя промени. Ще съм много благодарна на всеки който може да ми даде малко информаия smiling smiley Благодаря предварително. winking smiley
Re: Имам нужда от помощ !!!
22-02-2006 - 19:32:13
ako ti vzemat 150 lv. shte e dobre . pak zavisi ot kachestvoto na rabota . iziskvania kam montaja - trabite vkopani v stenata , otvesirani zatapeni i podmazani . pevetseto lepeno s gumi i lepilo . vodomera montiran bez techove , i zadaljitelno dase izprobva pod naliagane . ako e neobhodimo i izolatsia na trabite . kurtene i izhburliane na otpadatsite . taka che nese vzima na metur . a na svurshena dobre rabota . vzemi preporuki za maistorite .
sit
Re: Имам нужда от помощ !!!
23-02-2006 - 20:52:47
И все пак мен ме интересува цената на монтаж за метър за полипропилен/Ф20/ и ПВЦ/Ф50/. Много моля ако някой знае да ми пише. :loveu:
Re: Имам нужда от помощ !!!
24-02-2006 - 10:49:13
Цените се формират така - намираш чрез препоръки няколко водопроводчика, те ти казават ще ти струва толкова и ти избираш най-добрата оферта.
Re: Имам нужда от помощ !!!
24-02-2006 - 11:01:55
И не забравяш, че най-добрата не е непременно най-евтината. winking smiley
Re: Имам нужда от помощ !!!
08-03-2006 - 19:11:51
zdraveite as se zanimavam faians iterakota dalgo vreme sahto taka biah prenuden da stana i vodoprovod4ik poradi fakta 4e v retko ot slu4iite vodoprovoda e varzan kakto triabva za tova ti predlagam da se doverih na tvoia maistor za plo4ite dati nameri toi vodoprovot4ik
Re: Имам нужда от помощ !!!
09-03-2006 - 09:16:11
Много е готино, когато водопроводчикът е монтирал водопроводът така, че да трябва да се пълни като за световно от фаянсаджията, а пък фаянсаджията се улиса и покрие някой изводsmiling smiley
Направо си е най-добре един и същ майстор да прави и двете оперции- водопровод и фаянсsmiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход