Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ceni na stroitelstvo na sgrada

Публикувано от rosenr 
Re: ceni na stroitelstvo na sgrada
15-08-2008 - 12:51:04
Без да го приемаш за реклама-цените са ти разумни/единствено за покрива бих поспорил-малко/.След няколко такива оферти обаче,аз си избрах фирма да ми строи-уж да ми е по-лесно...ще видим.
Re: ceni na stroitelstvo na sgrada
15-08-2008 - 13:34:11
бъди готов за промяна на цените на няколко пъти в хода на строителството!!!а аргументите ще са най-различни!! :} :}
Re: ceni na stroitelstvo na sgrada
15-08-2008 - 19:34:46
преглътнал съм го вече-каквото е такова....В крайна сметка и аз работя и двете дини не са ми за мишниците- денонощието е 24 часа за всички хора и все не стига.Разликата м/у стоп.начин и фирма поне при мен не дойде много голяма по предварителни сметки със всичките му очаквани и неочаквани гадости,затова избрах фирма.Ще видим до кога.....Ще разберете със сигурност.
Между другото чета форума с голям интерес от доста време,но не съм писал,защото не бях започнал строежа.Надявам се да се включвам от сега нататък не само с лоши новини!
Не искам в никакъв случай да взимам страна във вечния спор "фирма или сам",но ще кажа,че останах негативно настроен и към двата начина-абе всеки гледа да те прекара както си знае...
Re: ceni na stroitelstvo na sgrada
15-08-2008 - 20:43:45
Да строиш сам е по евтино , но има много тичане . Става дума за фамилна къща , а за голям обект без фирма не става но тогава ще си финансово и мутраджийски силен и ще има шамари и неплащане smiling smiley
Re: ceni na stroitelstvo na sgrada
16-08-2008 - 10:33:31
filmatoplo,
Искам да те питам,нормално ли е цена на строеж-45лв/м2 с арматурата,но ми казва че няма кофраж и аз трябва да го купя?Това ми предлага стоителя/не е фирма/.
Малко се притеснявам каква арматура ще ми сложи ,щом влиза в цената на строежа.
За мен е по логично аз да си купя арматурата ,а той да си има кфраж.
Не знам дали разсъждавам правилно.
Re: ceni na stroitelstvo na sgrada
16-08-2008 - 13:31:08
Извинявам се ,не съм разбрала правилно,човекът е имал в предвид връзването на арматурата влиза в цената на м2,а не че арматурата е от него. :}
Re: ceni na stroitelstvo na sgrada
16-08-2008 - 13:47:24
Да добра цена е 45 лева за труд на кв. но , арматурата , платната и подпорите си купуваш ти.
Re: ceni na stroitelstvo na sgrada
16-08-2008 - 14:01:23
Да ,така е. Днес се срешнахме със строителя и уточнихме нещата.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход