Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Камини, котли и печки на пелети и екобрикети

Публикувано от marea 
len
Re: Камини, котли и печки на пелети и екобрикети
12-02-2009 - 23:49:52
al dal, разгледах подробно сайта на фирма производител там има повече снимки и по това което аз видях си е котел за дърва с пeлетна горелка. Затова и мощността им е ограничена. Подобно изпълнение има и на българска фирма ( да не и казвам името защото не заслужава).
Re: Камини, котли и печки на пелети и екобрикети
13-02-2009 - 13:00:53
ограничението идва не от котела,а от горелката...котли има до.......много киловати
Re: Камини, котли и печки на пелети и екобрикети
04-03-2009 - 13:53:03
ЧЕСТИТ празник на всички българи!!! *ok*

Темата може да се рефрешне с още мнения. А специалистите и тези с опит какво ще кажат за чехския пелетен котел ОРОР? Дават му КПД 93%, но пък не открих и разходна норма, дали е умишлено?Всъщност за чист пелетен котел ли иде реч? Ето и линка : [www.bgtherm.com]
Линка не се получи, но фирмата е ясна.

Всички търсим истината!
Re: Камини, котли и печки на пелети и екобрикети
04-03-2009 - 19:32:29
НЕ на Опопа *stop*
Re: Камини, котли и печки на пелети и екобрикети
05-03-2009 - 11:45:43
Топло ще те послушам, ценя твоето безпристрастно надявам се мнение *write*
А какви са ти наблюденията въррху Junkers на BOSCH/говорим за пелетен котел/, който напоследък често се споменава в постовете ? *write*

Всички търсим истината!
Re: Камини, котли и печки на пелети и екобрикети
06-03-2009 - 05:50:17
Привет,
Някой имал ли е вземане-даване с газови котли "Buderus" или може би познати като "Лугано?
ozi
Re: Камини, котли и печки на пелети и екобрикети
06-03-2009 - 16:31:55
Здравейте всички , искам да попитам някои с камина с въздушна риза вкъщи доволен ли е, колко дърва харчи за колко м2 ;отоплява ли без проблем и други помещения освен това в което е сложена; всички мнения и наблюдения ще са ми от полза. Водната риза ми се вижда по- скъпа и сложна за изп; а след изравнителните сметки за ток пак се връщам на варианта камина. Моля ако някой е купувал от ф-ма Деста да каже?
Относно котли ппо 10к стува ми се много...

Приятна събота и неделя на всички и честито на именниците! *drink1*
len
Re: Камини, котли и печки на пелети и екобрикети
18-03-2009 - 23:38:23
Zdraveite, imam vapros dali niakade niama eftini i hubavi pileti, nadiavam se krizata da e zahapala i tezi proizvoditelismiling smiley
Re: Камини, котли и печки на пелети и екобрикети
24-03-2009 - 15:38:44
какво разбираш под евтини....?280 лв. за 1050 кг. не те ли устройва?
len
Re: Камини, котли и печки на пелети и екобрикети
24-03-2009 - 22:55:36
Predi sedmica mi se obadi proizvoditel na eko briketi koito predi kopuvah na 320lv i mi gi predloji na 240 nadiavam se i s peletite da se poluchi sashtotosmiling smiley nali e kriza
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход