Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Камини, котли и печки на пелети и екобрикети

Публикувано от marea 
Re: Камини, котли и печки на пелети и екобрикети
30-12-2008 - 11:54:32
Денем се ядва но вечер ми писва да слагам дърва през час.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-12-30 14:28 от filmatoplo.
Re: Камини, котли и печки на пелети и екобрикети
30-12-2008 - 13:49:59
спелетната печка подържам 23 градуса сега и харча с половин чувал повече(вместо 1-1.5).Вмвсто 4 лв. на ден 6 лв..... *ok* .Мисля че за 120 м.кв. + бойлер 120 лтр.е добре....аз поне съм доволен....
Re: Камини, котли и печки на пелети и екобрикети
30-12-2008 - 23:12:18
*drink1* *drink1*
Re: Камини, котли и печки на пелети и екобрикети
30-12-2008 - 23:36:33
al dal изпрати снимки на твоята камина . дай малко повече инфо за нея . smiling smiley
колко радиатора захранва и колко kw e?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-12-31 06:15 от wiwawi.
Re: Камини, котли и печки на пелети и екобрикети
06-01-2009 - 09:26:22
wiwawi,дай ми имейл и ще ти пратя снимка-тук не успях да прикача....
ozi
Re: Камини, котли и печки на пелети и екобрикети
08-01-2009 - 16:28:43
Здравейте,
А има ли вариант на такива камини само че с въздушна риза ?Какво ви е мнението за отопление с въздуховоди само и се интересувам също дали има вариант на камина с въздушна риза , която работи и при спиране на тока? Благодаря!
Re: Камини, котли и печки на пелети и екобрикети
08-01-2009 - 16:46:59
да има такива камини.неудобството при тях е че като пръ.... в едната стая се чува и в другата :} та даже и понамирисва. поне така си мисля аз. smiling smiley а като спре тока незнам какво ще движи този вентилатор дето ще духа *xxx*
Re: Камини, котли и печки на пелети и екобрикети
09-01-2009 - 08:37:57
Ще ви сподела какво забелязах днес... по принцип не го поглеждам много много котлето обаче днес ми направи впечатление че е някакси по хладно. Оказа се че горелката като е задръстена с пепел хвърля по къс пламък... така че трябва да се почиства на един-два дена smiling smiley
Re: Камини, котли и печки на пелети и екобрикети
09-01-2009 - 09:42:40
Изпратено от: zestate

Quote

Ще ви сподела какво забелязах днес... по принцип не го поглеждам много много котлето обаче днес ми направи впечатление че е някакси по хладно. Оказа се че горелката като е задръстена с пепел хвърля по къс пламък... така че трябва да се почиства на един-два дена

E колега сподели твоята камина каква е колко радиятора захранва кол. kw. е пък и ако пратиш и некоя снимчица вс. ще е супер да споделиш с нас. че като гледам тая газ и тоя ток не знам до къде ще стигнем. *huh*
Re: Камини, котли и печки на пелети и екобрикети
09-01-2009 - 10:47:49
avatar
И мене адски много ме интересува също..

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход