Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ролетни Щори

Публикувано от gygoff 
Ролетни Щори
24-07-2008 - 16:51:09
Външните ролетни щори се инсталират от външната страна на прозореца и изпълняват функцията на капаци.

Те предпазват не само от светлина и директни слънчеви лъчи, но и от външните температури. Могат да намалят летните температури в стаята с до 6 градуса и да повишат зимните с до 5 градуса.

Външните ролетни щори са изработени от висококачествени топло и звуко изолационни материали. Съвремен начин за защита, устойчиви на метеорологични въздействия, лесни за поддръжка. Иключително надеждни механизми на задвижване и начини на управлениe.
Външните ролетни щори осигуряват добра шумо и топлоизолация, устойчиви са на метеорологични въздействия, лесни за поддръжка този вид щори предпазват и дограмата на прозореца от въздействието на времето.

Изпълнение на поръчките до 1 седмица.Коректно Отношение.
За контакти : 0889580929


Re: Ролетни Щори
24-07-2008 - 17:00:17
Минути за реклама winking smiley clap:
Re: Ролетни Щори
24-07-2008 - 17:52:22
avatar
Моля пишете поне цените си като ще рекламирате- например за един стандартен прозорец .....
Какъв е материала от който е направена щората,цветови гами,цени за монтаж,поддръжка,гаранционни срокове и прочие... :]

Чест и почитание
Re: Ролетни Щори
24-07-2008 - 18:01:17
И как точно се почистват щорите отвън, а и отвътре?
Re: Ролетни Щори
24-07-2008 - 18:38:01
тея градуси през лятото и зимата са леко пресилени smiling smiley и много ме съмняват ама как да е smiling smiley
подкрепям ролетните само заради едно нещо - тъмнината която правят.
Re: Ролетни Щори
24-07-2008 - 18:39:37
Абсолютно съм съгласен с тъмнината,но за градусите е наистина така..въздушната възглавница която се получава при свалени до долу щори покачват и намаляват градусите в дадената стая.
Re: Ролетни Щори
24-07-2008 - 18:42:36
2-3 може но 5-6 ... доста несериозно твърдение. Караш ме да изпробвам с термометъра когато отида при дъртия понеже тои има такива.
Re: Ролетни Щори
24-07-2008 - 18:46:02
Личен Избор дали ще пробваш или не smiling smiley
Re: Ролетни Щори
31-07-2008 - 22:22:21
брателка даи неква цифра мисля да си слагам на къщата.по удобно ще ми е да се разберем по скайпа i.ushev. winking smiley пък и ще те поразпитам и др. работи свързани с щорите confused smiley
Re: Ролетни Щори
01-08-2008 - 00:54:21
А как стои въпроса с гаранционното и извънгаранционното обслужване?
Конкретен въпрос извършвате ли ремонт на щорите???
На мен ми се скъсаха въжетата и сега щорите не се вдигат до горе.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход