Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

molq za savet za pod

Публикувано от reizar 
molq za savet za pod
22-07-2008 - 11:17:50
Giveq v stara ka6ta megdo parviq i vtoriq etag ima du6eme.imam problem s nego ponege se 4uva vsi4ko megdo dvata etaga.Drugiq mi problem e 4e kakto kazoh du6emeto e staro i na mesta podava sa6to taka ima krivini po nego.kakvo e nai oda4no da se napravi.Edni maistori mi dadoha savet da go izpravq s samorazlivna zamaska i nad neq da postvq fonas-6umo izolatzionen material i sled tova laminat,drugi mi predlogeha podova vata varhu koqto se postavq OSB-ploskost i sled tova laminat,a dnes mi dadoha savet da iztziklq staroto du6eme ako trqbva da se prenaredi i da se lakira kato pod nego moge da se slogi 6umo izolatzia makar 4e ne sam mnogo prevarganik na darvoto.molq daite mi savet kak e nai dobre da se napravi i nai eftino.ako nqkoi znae firma v plovdiv za ciklene na du6eme molq za tehnite kordinati.Predvaritelno vi blagodarq.
Re: molq za savet za pod
22-07-2008 - 13:35:23
avatar
Считам за обидно да чета български език на шльокавица и няма да дам мнение.
Re: molq za savet za pod
22-07-2008 - 19:23:30
Да бе, няма да е лошо да го прочетем на кирилица. Така направо е гадно. Иначе - по темата - като го препишеш.
Re: molq za savet za pod
22-07-2008 - 19:27:26
avatar
И аз тъй....! :]

Чест и почитание
Re: molq za savet za pod
22-07-2008 - 19:57:08
Re: molq za savet za pod
22-07-2008 - 21:09:42
avatar
Geto Написал:
-------------------------------------------------------
> И аз


clap: clap: clap: :ami:
Abu
Re: molq za savet za pod
22-07-2008 - 21:24:58
reizar написа:
Живея в стара къща. Между първия и втория етаж има дюшеме. Имам проблем с него, понеже се чува всичко мужду двата етажа. Другият ми проблем е, че както казах дюшемето е старо и на места поддава, също така има кривини по него. Какво е най-удачно да се направи? Едни майстори ми дадоха съвет да го изправя със саморазливна замазка и над нея да поставя fonas - шумоизолационен материал и след това ламинат. А днес ми дадоха съвет да изцикля старото дюшеме, ако трябва да се пренареди и да се лакира, като под него може да се сложи шумоизолация, макар че не съм много привърженик на дървото. Моля, дайте ми съвет как е най-добре да се направи и най-евтино. Ако някой знае фирма в Пловдив за циклене на дюшеме, моля за техните координати. Предварително ви благодаря!


ПП Днес съм виновен за едно нещо и гледам да избия малко карма - с едно от най-омразните ми занимания в нета...
Re: molq za savet za pod
22-07-2008 - 23:04:05
Е, сега успокои ли се най-сетне
Re: molq za savet za pod
23-07-2008 - 06:43:10
avatar
Тоз който махне стара дъска и сложи ламинат от 10 лв за м2/щото това е евтино/ трябва да е луд.....!Това нещо правилно наредено ще ни надживее.....
Пренареди дюшемето ,хвърли му отдолу малко перлит и си живей спокойно живота....
Това че се чува не е такъв проблем - надявам се! Иначе всяка фирма за циклене на паркет може да ви полира и изцикли дюшемето.... :]

Чест и почитание
Re: molq za savet za pod
23-07-2008 - 09:17:04
извинявам се за това че писах на шльокавица.Добре дори и да оставя старото дюшеме следкато ште се разковава няма ли някакьв вариант от долу да се сложи някаква шумо изолациа която да сварши работа и тогава да си ползвам старото дюшеме.изчетох доста форуми и като гледам проблема с шумоизолациата е доста сериозен.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход