Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

тоалетна хартия

Публикувано от sevdalin27 
Abu
Re: Луксозни тапети
05-08-2008 - 21:02:03
Абе не ми е работа, ама да си кажа...
Глей сега Севдалине! В рекламата може да се каже, че има две основни цели - въвеждане и въвличане. При въвеждането просто запознаваш потенциалните клиенти с продукта (това че съществува, как се произвежда, за какво служи и т.н.) От тази гледна точка темата ти ми беше полезна, щото се порових после в нет-а и прочетох и за Китай, и за Франция и въобще за историята на тапетите и съвременното им приложение. Ама това е за обща култура, хич не съм тръгнал да купувам.
Въвличането има точно тази задача - да те накара да купиш и не от кого да е, а от конкретен търговец. Съвсем разбираемо е, че колегите така са възприели темата ти и с основание се посмяха. Обаче не на тапетите, които предлагаш, а на опита да рекламираш не там, където му е мястото.
Както виждаш, и модераторите не са изтрили темата ти, значи още балансираш. Ако я превърнеш в чиста реклама за продажба, бъди сигурен, че всички ще се настроят срещу теб!

Успех, все пак!
Re: Луксозни тапети
05-08-2008 - 21:25:56
Re: Луксозни тапети
05-08-2008 - 21:36:30
[www.ps-international.de]

Razgledaite kolekciata i komentiraite molia
Re: Луксозни тапети
05-08-2008 - 21:50:03
avatar
Абе пич....това са просто хартиени тапети - кво талкова?
Хубави са вярно,но не всеки обича соц реализма още....! :]

Чест и почитание
Re: Луксозни тапети
06-08-2008 - 14:51:02
gogol Написал:
-------------------------------------------------------
> Абе пич....това са просто хартиени тапети - кво
> талкова?
> Хубави са вярно,но не всеки обича соц реализма
> още....!
>
> Чест и почитание
> Gogol


именно кво толкова smiling smiley и аз това исках да кажа но може би съм бил по рязък ако е така сори севдалине smiling smiley
но понятието Луксозен тапет.. ми звучи някак странно smiling smiley ква е разликата между луксозния и обикновения ? освен шарките които виждам на линка ? smiling smiley да приемем че материала е друг но все пак... smiling smiley

жив и здрав не си мисли че имам нещо против тебе winking smiley
Re: Луксозни тапети
06-08-2008 - 21:17:36
Скучни сте ми тук всички
Re: тоалетна хартия
06-08-2008 - 21:23:47
avatar
Ми потапяй се тогава......
Кво кат сме скучни?Що тогава ни четеш?Че и пишеш на всичкото отгоре.....
Продавай си рулонната хартийка и те така..... confused smiley confused smiley spinning smiley sticking its tongue out

Чест и почитание
Re: тоалетна хартия
09-08-2008 - 19:19:55
тая тема маи е за кошчето ми се струва..
Re: тоалетна хартия
09-08-2008 - 22:46:30
avatar
clap:

Чест и почитание
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход