Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

тоалетна хартия

Публикувано от sevdalin27 
тоалетна хартия
20-07-2008 - 15:50:02
Предлагам луксозни немски тапети от марките Rash, Marburg, P+S

най доброто решение за един дом.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-08-06 21:19 от sevdalin27.
Re: Луксозни тапети
03-08-2008 - 09:45:26
Дай снимки или сайт където да погледна. Също и цени на таетите и фризовете.
Re: Луксозни тапети
03-08-2008 - 21:57:23
avatar
В кой век живеем,че с тапети....? :]

Чест и почитание
Re: Луксозни тапети
03-08-2008 - 23:20:56
гогол

човече вярваи ми .. преди 1 час мислех да напиша същото ! ама викам аи стига сам го чоплил севдалин за тея тапети smiling smiley

Та ... бяха на мода преди 15-20 години... smiling smiley кви тапети кви раоти... пожълтяват разлепят се...
имам един познат... 100 години с тапети.. еи вярваи ми боядисва ги с латекс обаче не ги сваля !
удари си една финна шпакловка.. шибни един готин цвят...и не са занимааи с глупости... smiling smiley ма не слуша smiling smiley
Abu
Re: Луксозни тапети
03-08-2008 - 23:43:23
Бе не му знам на севдалин тапетите, ама вий как си мислите, разни там дворци, резиденции, баровски къщи все на боички ли са? Има тапети и тапети... Виждал съм как стоят копринените и не смея да ги сравня с никаква боя или мазилка, пък била и най-луксозната...Тъй че ако изкарат едни тапети а-ла 18ти век... нищо че живеем в 21ви, то не е за всеки.
Re: Луксозни тапети
04-08-2008 - 00:54:51
Има тапет и тапет...

Ама трябва и дизайнер да ти подготви проект. Сам човек без опит не може да го види цялостно как ще се получи.
Re: Луксозни тапети
04-08-2008 - 09:02:12
Гоголе, ела у нас да видиш с какви тапети съм в спалнята. Говоря ти за немски, копринени. Стоят доста по-красиво от боядисаните стени с какъвто и да е латекс, могат да се почистват с влажна кърпа и поне десет години няма да "мръднат".
Re: Луксозни тапети
04-08-2008 - 09:10:53
avatar
Виждал съм японски копринени тапети и вярвайте ми бях удивен от качеството....Не бяха купувани от тук и бяха върха...
Но бяха модерни преди време - сега и лепилата им са калпави - да не говорим ,че полагането им е направо подвиг....
Без съмнение става красиво ,но за колко време?
След това решението е да се свалят и пак всичко наново....!
Жената само да прочете това и пак тапети ще реши да слага.....
Ама аз не искам....
Не че е лошо - после аз ставам крив бе хора..... :} :} winking smiley moody smiley

Чест и почитание
Re: Луксозни тапети
04-08-2008 - 09:22:59
Re: Луксозни тапети
04-08-2008 - 09:52:18
баце дворчето е страшно!! и с тва басеинче ....малииий (ако е твое браво! ако не -язък)
е точно тия тапети ....
готин цвят...бля-бля... тапетите са хит сега, даже поотминаха .... тва с цветовете беше преди 10ина годинки хитово- щото всеки втори идиот трудно се пречупваше да гледа друго освен бяло и тапет......
а са.... "че мацнем червено, и тук-таме кафяво"(последен хит) и коментар- " страшно е"..
е нема що...
кви тапетки има са -ум да ти зайде.....
:}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход