Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Пътеки - как?

Публикувано от Petar 
Re: Пътеки - как?
17-07-2008 - 21:38:09
kalinski Написал:
-------------------------------------------------------
> на мен ми се вижда добра идеята с стегналия бетон
> и наръсването му отгоре с камъчета или нещо
> подобно
>
> ама си има и косури ще стане по грапавичко и ще
> се сабират мн боклуци кал и тнт
.. но като цяло е
> добра идея


Ами аз мисля че като е пътека трябва да е грапавичка, иначе заливай мозайка. То това по принцип напомня мозайка само че с едри фракции и не се шлайфа!! Чукана или мита мозайка май и викаха на времето.
Re: Пътеки - как?
17-07-2008 - 21:50:13
Re: Пътеки - как?
17-07-2008 - 21:53:22
Изобщо на този сайт могат да се видят десетки видове обработки на бетон и също толкоз видове изделия от бетон. Излиза че бетона също може да е красив.
Re: Пътеки - как?
17-07-2008 - 21:54:35
ммм да изглежда доста добре smiling smiley
Re: Пътеки - как?
17-07-2008 - 22:13:52
Петре, разгледай горния линк!!Предполагам че след като го разгледаш, ще станеш разноглед. Има да се чудиш какво да избереш. :]
Re: Пътеки - как?
17-07-2008 - 22:44:07
Petar Написал:
-------------------------------------------------------
> Моят бетон ще е под земята Но на кой както му
> харесва
>
> 150м3 под земята ? Землянка ?
> Гето, само покрива ли ще се вижда?
>
> Да не те е шупе нещо от руските ракети, или
> иранските....


Петре, 150 куб. звучат като някаква шега, но при мен е чука и "бункера" всъщност е полу-сутерен където по проект ще се излеят близо 1/2 от тези 150 куб. А иначе на горе освен покрив има и 2 етажа winking smiley

На мен самият най-малкото заради парите не ми харесва това количество бетон, но какво мога да направия, не мога да се обадя на архитекта и да му кажа " намалявай на 80 кубика sad smiley

Виж за плочниците е друга работа, там май е по-скоро въпрос на стил winking smiley
Re: Пътеки - как?
17-07-2008 - 23:15:52
Балоне, сайта е наистина върха. Веднага изпълних команда add to favourites
Само за естетично съзерцание обаче.
Не е за мене.
Аз ще си наблегна на павенцата и на по натурални материали.

То много хубаво на снимките, ама който си е правил щампован бетон в БГ се оплаква че след някоя друга година нищо не остава от цветовете и лаковете отгоре.
Явно нито материалите, нито майсторите ни са на това ниво като във Флорида.
Отделно че струва майка си и баща си.

Гето - бъзиках се само бе човек spinning smiley sticking its tongue out

Иначе и при мене не е малко, 61м3 на миналогодишната къща и около 50 сега.
Ама далеко сам от тебе де, сигурно щото чуките при мене са пейзаж наоколо само, а пък ти си кацнал на една такава.
Иначе наистина си е перо - приготви 150-180 лв/м3 в зависимост колко си далеко от възела. Аз съм на 30км от избрания възел и ми идва сега на 160лв/м3 средно.

Обаче по-болния ти въпрос е желязото, мани, мани колко ще ти иде с тоя бетон, сигурно към 10 тона.
Миналата година като строих беше 1.27 лв/кг, сега е 2.20....
Re: Пътеки - как?
17-07-2008 - 23:17:24
avatar
Хей хора,това наподобява епокси системата,само дето камъчетата от кварца са разноцветни../бели,червени,черни,жълти,сини и т.н./.....и си е кеф да го гледаш
confused smiley

Чест и почитание
Re: Пътеки - как?
18-07-2008 - 01:13:28
Петре, ами гледай и павенца. Има ги в този същия сайт. Модели, дизайни- ум да ти зайде. Аз се наплаших с този щампования бетон. На един комшия му направиха, не можа да издържи една зима. Започна да се рони като пясък, затова паветата за мене са чиста работа. Здрави, не се пукат, не се ронят, направени са от здрав бетон, ако вземе да пропадат на даено место, лесно се поправя- вадиш подлагаш пясък, трамбоваш....докато цимента като вземе да пропада се пука.
Re: Пътеки - как?
18-07-2008 - 04:17:54
Съгласен съм със земляка, Тухлите стават страхотно
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход