Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ceni na grub stroej

Публикувано от carpentiere 
Re: ceni na grub stroej
15-07-2008 - 22:42:48
здравейте и мен ме интересуват цените за груб строеж. в момента съм при един предприемач и ни плаща по 30 лв. за м.2 . в тази цена е вкл. вертикали,арматура,наливане на бетон,изидария .работим с куло кран ,но мисля че цената е ниска даите мнения пишете ми на имела i.ushev@abv.bg благодаря ви предварително
Re: ceni na grub stroej
15-07-2008 - 22:57:42
agoushev

Това пък ( заплатата ти) какво общо има с цената на м2 груб строеж ?
Иначе по принцип щом си в строителството и вземаш по-малко от хилядарка на месец - почвай да досаждаш на шефа си за още.

На него абсурд да му излиза м2 груб строеж повече от 200 Е/м2, ама го продава най-малко за 800 Е после.

Така че искай
Re: ceni na grub stroej
16-07-2008 - 23:31:15
Итаяно ако сте читави намерете си читав технически и някоя бръмчалка да ви намира добри обекти и да смята. Екип му е майката. Успех пожелавам ще строя от пролетта та ако сте измислили нещо ще те търся по форума.
Re: ceni na grub stroej
16-07-2008 - 23:54:45
Може да е архитекта на Колизеума не подценяваите човека smiling smiley
3 години опит са много време winking smiley ама както казаха... трудно ще направиш собствен бизнес... smiling smiley

а и чесно казано ако бях на твое място наи малко в някакав си форум ( без да се обижда някои ) бих търсил акъли как да правя бизнес, фирма, бригада или квот там беше smiling smiley инак евала щом не се плашите от тежка работа и че искате да пробвате да преуспеете.

Успех ви желая.
Re: ceni na grub stroej
17-07-2008 - 07:48:57
avatar
Пичове от къде сте?
Търся да обуча майсторчета за хидроизолации и ако сте от Варна ще се договорим някак си... :]

Чест и почитание
Re: ceni na grub stroej
17-07-2008 - 20:57:35
обучиш ли ги на 3тия месец ще решат че са станали велики маистори и ще искат да бачкат за себе си не за теб smiling smiley

имаме семеина фирма за различни видове изолации... бачкат малко за нас.. решават че са маистори и почват сами за себе си да бачат smiling smiley 2ма 3ма така станаха и като се отделиха от нас... напраиха няколко обекта и сега стоят без работа... smiling smiley щото едно че нямат клиентела друго че са калпазани smiling smiley
Re: ceni na grub stroej
17-07-2008 - 22:31:41
kalinski

Като си по изолациите..........Дай цена за труд само confused smiley

200м2, 2/3 са под 3.5 метра височина, за 7 см ЕПС + финишна мазилка. Материалите от мен. Цоклите аз ще си ги слагам.
Нямаш нивелиране, само лепиш на гребен и готово (има хастарна мазилка)
Re: ceni na grub stroej
17-07-2008 - 23:30:45
avatar
Няма значение , ако ги обуча да работят като мен .....
Калпазани или не - живота ще покаже ,ама аз като майстор искам да предам майсторлъка си и ще ми е кеф поне веднъж да споменат кой ги е учил на занаят....
Туй за работата дето я няма- бъркаш - просто не търсите добре,а и компромиси трябва да се правят понякога/не със качеството,а с цените разбира се.../
Аз лично имам поне за 2 години работа подред и с гордо вдигната глава казвам ,че хората ме търсят с протекции от мои предишни клиенти,аз работа имам и ще имам винаги....хубаво е в тоя живот и да правиш добро като очакваш и към тебе същото..... :] :loveu:

Чест и почитание
Re: ceni na grub stroej
18-07-2008 - 10:10:18
чакаи сега smiling smiley

ние работа имаме бол smiling smiley

говоря за калпаците които решиха да бачкат за себе си че нямат smiling smiley
отделиха се smiling smiley решиха че са маистори буквално за месеци..(а то не се учи от днес за утре smiling smiley поне не така че да станеш много добър в занаята ) направиха няколко обекта сами и в момента стоят без работа smiling smiley

ние имаме че дори сме претрупани... август и септември е разгара на сезона smiling smiley дори се случва напоследак да откажем обект поне за момента.. просто не можем да ги поемем всички нямаме нужния брои работници.

А за цената дето пита petar ще му кажа че докато не погледнем цена не се определя наизуст smiling smiley + това доколкото прочетах коментара ти... изглежда че си наясно кое как се прави и че малко от малко си кадърен с изолациите и можеж и сам да си ги направиш smiling smiley
др е въпроса дали си чешеш езика просто smiling smiley ако не си от варна значи е така smiling smiley ( нищо лично ) чисто приятелски го казвам smiling smiley

а и чесно казано аз бих използвал ХПС за изолация smiling smiley остави приказките че тухлата трябва да диша и тнт smiling smiley у варна имаме над 500 обекта от които половината са тухлени и никои не се е оплакал с думите : хпс-а задържа влагата вътре щото тухлата не можело да диша... smiling smiley до момента нямаме оплакал се... стана години наред. И именно по този начин си намираме новите обекти - чрез стари клиенти и препоръки.

наи малкото че 4 см хпс се равняват на 16 см стиропор smiling smiley сам си прави сметката smiling smiley сложиш ли под 10тина см стиропор.. се едно лепиш весници smiling smiley ако целта ти е просто декорация на къщата или каквото е там... да, но инак сам против стиропора smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-07-18 10:20 от kalinski.
Re: ceni na grub stroej
18-07-2008 - 11:01:38
наи малкото че 4 см хпс се равняват на 16 см стиропор

kalinski, не си чеша езика, от Варненско съм. Ама ти май - да.
Попитах доста конкретно - можеше поне приблизителен отговор "от-до" да получа.
Верно че мога и сам да си го сложа - ама нямам време.

А горния цитат оставам без коментар. Няма смисъл.
Дано в лепенето да си по-добър отколкото в теорията.
По-добре остави клиентите сами да си изберат какво да сложат а не да ги убеждаваш в неверни постулати.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход