Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Предложение за организиране на среща между съфорумци

Публикувано от Ivo.NovDom 
Предложение за организиране на среща между съфорумци
16-01-2010 - 18:14:28
Замислих, че от месеци 10-15 човека редовно сме в препирни и спорове или се черпим с виртуални бири, виртуално се понасяме, но още не сме се запознали или ... поне аз не съм участвал в сбирка на съфорумци. Предлагам да си направим някоя среща (от София съм) поне тези които сме от София, с удоволствие бих се запознал с виртуалните си събеседници.
Ще се радвам да се запозная с Боби, Фло, Салвадор, ЛКК (познаваме се), Марк и т.н Списъка е отворен, така че ако поемете идеята може да обсъдим коя кръчма да изберем и да го направим идните дни. *beer* *huh* *drunk*
Re: Предложение за организиране на среща между съфорумци
16-01-2010 - 18:41:44
avatar
А аз си мислих да си почина малко от засядането зад маса....*huh*

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Предложение за организиране на среща между съфорумци
16-01-2010 - 18:45:43
Николов, ще си от най важните, да не си помислиш да откажеш, хей! Можеше да организирам срещата на ледената пързалка на Ариана :} но съм сигурен, че това със сядането на маса всички го можем...та затова smiling smiley
Re: Предложение за организиране на среща между съфорумци
16-01-2010 - 18:46:23
avatar
*ok**ok**beer**beer*
Re: Предложение за организиране на среща между съфорумци
16-01-2010 - 18:52:07
avatar
Quote
Ivo.NovDom
Николов, ще си от най важните, да не си помислиш да откажеш, хей! Можеше да организирам срещата на ледената пързалка на Ариана :} но съм сигурен, че това със сядането на маса всички го можем...та затова smiling smiley
Колко ли уиски може да изпие този лед....

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Предложение за организиране на среща между съфорумци
16-01-2010 - 19:06:33
avatar
Иво, като се замисля май ще е по-добре собствениците на сайта, респективно на форума, да се сетят да ни поканят на една такава среща, защото до голяма степен и ние го правим толкова популярен. :ami:winking smiley

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Предложение за организиране на среща между съфорумци
16-01-2010 - 20:31:54
avatar
Здравейте....!
Евала за предложението - знаех си ,че има хляб в теб....
Оказва се ,че не съм се лъгал.
Съжалявам за отсъствието си в последно време,но ще съм новодомец- ту нещо пренасям,ту актувам....
Ще вляза и аз в час....
скоро...

Чест и почитание
Re: Предложение за организиране на среща между съфорумци
17-01-2010 - 14:38:13
Гогол-е, честито ти жилище, със здраве да си го ползваш. Мацна ли го тук-там с Аквамат и Адипласт *ok*, winking smiley
Ти естествено си навит щото си най-надалече!
БУлхоум е по средата - там може да направим някоя сбирка, но това изисква подготовка.
Егати, ако не може да пием по бира като нормални хора, за какви ремонти за какво строителство говорим. Аз поне съм чувал че бетона задължително се полива с *beer* за да не пука.
Николов, ако имаш връзка с админите - покани ги и тях!
Хайде момчета, ако някой иска да ми пише на лични. След първия път ще е по-лесно и за останалите!
Re: Предложение за организиране на среща между съфорумци
17-01-2010 - 16:32:24
Идеята е супер....
Пишете ме и мен, имам да споделя някоя и друга мисъл по мойта част.
Re: Предложение за организиране на среща между съфорумци
17-01-2010 - 17:59:57
avatar
Уфффф, дано доживеем акта на енергото......,иначе всичко е ОК,пък и много пари искат ,а вече няма......
Естествено,че съм понамацал туй онуй,още повече че хидрото е изцяло мое дело....
Лично аз заложих на мазана изолация - ПУ - засега от около 750 м2 имам теч само от около един комин който за зла беда не подмазах лично аз....:-[
Иначе естествено че съм навит за среща,лично на мен ще ми е интересно да видя и обменя опит с голяма част от колегите.

Чест и почитание
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход