Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

инфо за машинна мазилка

Публикувано от jordanland 
Re: инфо за машинна мазилка
22-07-2008 - 19:21:08
gogol Написал:
-------------------------------------------------------
> пиши как ,откъде ,от кого ... пък нататък аз ще се
> оправям ....
> Познати от всички страни на БГ дал господ...
>
> Чест и почитание
> Gogol

Ами става дума за София, аз мислих да пратя по Speedy или Еконт. Ако имате друга идея нямам нищо против.

Поздрави!
Re: инфо за машинна мазилка
22-07-2008 - 19:28:36
avatar
Чакайте да видя кой от колегите ще идва към морето и дали ще може да ми донесе....! :]

Чест и почитание
Re: инфо за машинна мазилка
23-07-2008 - 20:36:32
..... ами много неща мога да ви кажа за POFIX, като за начало-цената, тя пада под 0.20лв. на килограм без ДДС. Работили сме с нея и качеството отговаря на цената (говоря за чувалите със сини раета, защото има и с оранжеви)... като има малко повече пълнеж- свлича, но пък не е много тежка на мастар... има проблем с втора цикла... и общо взето разхода на квадрат е по-голям отколкото при ABS... Дано някой който има бизнес отношение към POFIX не се разсърди за това мое отрицателно мнение winking smiley
Затова преминахме на ABS (не,че не предпочитаме Кнауф, но всичко е спрямо договорената цена). Но това не ви пречи да го пробвате, защото вече 3-4 месеца не работим с него и фабриката може да е подобрила качеството за този период...
Успех.
Re: инфо за машинна мазилка
06-08-2008 - 11:14:05
И последно каква е мазилката дето хем ще е качесвена хем с добра цена....
и защо да не си купим по една машина за собсвени смеси и да си я
правиме сами...то май тази инвестиция си заслужава най-много smiling smiley smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход