Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Препоръчайте вариант за ограда!

Публикувано от Ma4x 
Re: Препоръчайте вариант за ограда!
06-08-2008 - 21:28:40
за мен наи красиво седи мрежа и жив плет... но да е поддържан... кастрен поливан и тнт smiling smiley красота ... а и живия плет повече пази от мангали отколкот 2 метра масивна ограда smiling smiley ако е от бодливия говорим... winking smiley то от крадец нищо няма та спаси.. тои кат е решил да влиза ноо нали smiling smiley живия плет е в пъти по красив smiling smiley
Re: Препоръчайте вариант за ограда!
07-08-2008 - 00:44:48
gogol Написал:
-------------------------------------------------------
> И айдуци.....!
> Мен лично ме обираха 3 пъти - сега вече и не
> заключвам - то ценното свърши....
>
> Чест и почитание
> Gogol


Е те това имах предвид. Скоро четох за апаши дето тарашат къщата с такава бързина, че приключвали със занятието още преди СОТ да реагират :ami: moody smiley В ЮАР ограждения като на фронта с бодлива тел слагат па па нема спасение от манго sad smiley
Re: Препоръчайте вариант за ограда!
07-08-2008 - 01:04:23
gogol Написал:
-------------------------------------------------------
> И айдуци.....!
> Мен лично ме обираха 3 пъти - сега вече и не
> заключвам - то ценното свърши....
>
> Чест и почитание
> Gogol


Ооо, мараба колега. За мене най-добрата ограда от деня в който ме обраха се нарича Ротвайлер. Следващия път като решат да ме оберат, ще ми се наложи да правя курс до икарисажа!!Иначе и аз съм за мрежа и жив плет или ограда от бодлива тел скрита с рози от най-бодливите!! :]
Re: Препоръчайте вариант за ограда!
08-08-2008 - 21:08:35
абе пич... не ставаи смешен кво ща спаси тоя ротваилер smiling smiley наиш ли как лесно ще му метнат една пържолка с препаратче и няма да го видиш повече на крака smiling smiley дори и да е обучено да не яде от чужди хора... ще му счупят врата и пак ще влязат ако има наистина нещо ценно за тарашене.... и 10 метра масивна ограда да има... още по зле.. буди голям интерес за мангалите... smiling smiley

ако говорим за красота.. наи добре жив плет с мрежа.. smiling smiley и както ти каза и рози smiling smiley
Re: Препоръчайте вариант за ограда!
09-08-2008 - 16:50:51
avatar
Моя бодигард се нарича....САП - наименованието му иде от мотика,лопата и др. шансови инструменти.....
Намества кокали глави и мераци....
Само да го хвана и ще има полет над кукувиче гнездо.... :} smoking smiley

Чест и почитание
Re: Препоръчайте вариант за ограда!
09-08-2008 - 19:10:12
по скоро някое винкелче така... остаи ти тоз сап... smiling smiley
Re: Препоръчайте вариант за ограда!
16-08-2008 - 01:54:10
ZAVISI KAKVO TURSI6 ...CENA ILI MODEL KOVANO ILI MREJA ...KAJI PO TO4NO KAK ISKA6 DA IZGLEJDA TVOIATA OGRADA I 6TE TI PREDLOJA NIAKOLKO VARIANTA
Re: Препоръчайте вариант за ограда!
16-08-2008 - 21:17:57
i dvata vida pana sa pocinkovani ...ta pokritieto ne e ot zna4enie tolkova za 100 metra ograda po tunko niama da mine6





Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-09-11 18:32 от Misioner.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход