Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Мобилилна бояджийска система под наем

Публикувано от catpat 
Мобилилна бояджийска система под наем
22-06-2009 - 16:04:25
Здравейте, някой може ли да ми сподели от къде в София мога да наема срещу приличен депозит и приемлив наем Мобилилна бояджийска система? Ето за какво говоря. Офертата на Каммартон е 2000лв eye popping smiley депозит.
Re: Мобилилна бояджийска система под наем
24-06-2009 - 19:12:18
avatar
то за тия пари ще си купиш чисто ново грако 190 ес
егати и пичагите....
Бих услужил,но съм във варна

Чест и почитание
Re: Мобилилна бояджийска система под наем
24-06-2009 - 19:18:19
И аз това им казвам, новата е 3000лв. Те ми казват че били склонни на компромис заради това че сън частно лице, давали само на фирми.

p.s. много яка мисъл! clap:
Re: Мобилилна бояджийска система под наем
24-06-2009 - 21:27:24
avatar
Хе хе хе ...Аз имам MARK V и я придобих за 15600лв миналата година... Под наем не я давам, но услуги с нея правя *pardon* Предпочитам с нея да работи обучен персонал...

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Мобилилна бояджийска система под наем
30-06-2009 - 15:17:38
Аз си викнах от съюза на бояджиите да ми боядисат и шпакловат и бяха точно с такива мобилни системки.Супер бързо става братче.
Re: Мобилилна бояджийска система под наем
30-06-2009 - 17:34:49
avatar
1000 м2 за един ден на финиш как звучи.....
При условия че се хвърля акрилна изолация ,а не боя.....
Инвестицията си струваше.... *yes*

Чест и почитание
Re: Мобилилна бояджийска система под наем
01-07-2009 - 16:30:29
Вижте какви машини има в HOMEDEPOT.COM. Аз вече съм си поръчал 1 Вагнер. ще ми излезе 5-600лв.
Re: Мобилилна бояджийска система под наем
01-07-2009 - 19:09:21
avatar
Дай по точни данни моля.....
Да не си купиш някой първобитка...... :cry:

Чест и почитание
Re: Мобилилна бояджийска система под наем
01-07-2009 - 22:15:29
avatar
за тия пари само битова...

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Мобилилна бояджийска система под наем
01-07-2009 - 22:56:34
avatar
*yes* *yes* *yes*

Чест и почитание
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход