Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Мобилилна бояджийска система под наем

Публикувано от catpat 
Re: Мобилилна бояджийска система под наем
02-07-2009 - 08:48:08
Николов , а с какъв материал работи MARK V - може ли да хвърля гипсови шпакловки? Я кажи с какви материали си я пробвал, че на мен ми казаха, че е за "леки шпакловки " от рода на ШИЙТ РОК, а не мога да разбера какъв е проблемът с гипсовите шпакловки освен, че трябва да се внимава да не "стегне".
Re: Мобилилна бояджийска система под наем
02-07-2009 - 09:23:51
avatar
Аз го взех най-вече за да може да хвърля TUFF HIDE на USG, който е пастообразен и минава за самоизтегляща се шпакловка. Това е най-гъстото с което съм я товарил. Иначе когато боядисвам даже минавам на 2 "пистолета" - има си съответния изход. С основния се постига около 1000-1200 квадрата на ден, а с втория около 800 - малко е по-слаб (така са го направили фабрично). Общо една бригада, включваща 3 човека - 2 бояджии и един общак с една машина ми докарват около 2000 квадрата с една машина... ако има работа, де ... :] :] :]

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Мобилилна бояджийска система под наем
03-07-2009 - 08:36:52
Могат и много повечеsmiling smiley
Аз отначало си мислех, че проблема ще е двуцветното боядисване, но и с него се справяме. Вече за валяк и четка не искам да чуя.
Обаче си има проблем - прекалено ситно го пръска мамка му и трябва основата да е доста добраsmiling smiley
Re: Мобилилна бояджийска система под наем
03-07-2009 - 09:01:41
avatar
Намали си налягането при хвърлянето и ще видиш ,че стават чудеса....
Просто направи я на минимум и ще видиш как е! *yes*

Чест и почитание
Re: Мобилилна бояджийска система под наем
03-07-2009 - 23:03:30
Аз нямам нужда от професионална машина за боядисване веднъж годишно на 1500м2 - двуетажна къща, стени и тавани. Като дойде време за боята, тука малко, там малко, ха сега с другия цвят и после миеш и прибираш. Така ги виждам аз нещата!
Re: Мобилилна бояджийска система под наем
05-07-2009 - 12:32:34
avatar
clap: *pardon* *drink1* *drunk* *beer*

Чест и почитание
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход