Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ще награждават за най добра сграда

Публикувано от filmatoplo 
ще награждават за най добра сграда
16-12-2008 - 10:29:24
Къде и кой ?
Re: ще награждават за най добра сграда
16-12-2008 - 10:43:12
Журито избра вчера около обяд, а официалното обявяване беше снощи в Народния театър.
Re: ще награждават за най добра сграда
16-12-2008 - 16:18:38
Ами да ако темата беше за грозота -20 страници не и мърдаха :g:
Re: ще награждават за най добра сграда
16-12-2008 - 17:50:40
avatar
Я да видим тая година кой колко е платил .... :] :] :]

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Abu
Re: ще награждават за най добра сграда
16-12-2008 - 17:55:05
Ето, разгледайте номинираните и победителите.

Аз искрено съм учуден от възхода спрямо предишни години... "Жаклин" наистина е интересна, макар да ме гложди, че вече съм виждал такова нещо. Все пак е за предпочитане пред останалите в категорията, особено "Бутик"-а - него наживо съм го гледал и недоумявам как изобщо е попаднал в класация за красота. Усраха Траката, мизерници! Трябва да ги съдят, не да ги награждават!

Не знам какво означава "сгради на енергийни компании", ама това на "Риск инженеринг" ми хареса. Като си спомням какви хамбари тип Метро номинираха доскоро... очевиден прогрес.

Топло, на теб какво ти хвана окото?
Re: ще награждават за най добра сграда
16-12-2008 - 18:21:32
аз не съм много по темата ...ама ще има конкурс и за баня ... [www.banianagodinata.com]

иначе освен хотелите нищо не хваща окото ../да не обидя някой все пак вкусове различни/



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-12-16 18:28 от gateff.
Re: ще награждават за най добра сграда
16-12-2008 - 18:55:58
avatar
Сградата Жаклин я знам, но не беше ли по-добре да се публикуват снимки, а не компютърни визуализации, за да видим как сто на целия ландшафт....



______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: ще награждават за най добра сграда
16-12-2008 - 18:57:12
Абу благодаря *ok* - разледах всичко особено видеата . Типично по нашенско-холивудски-дон корлеоне , приглушена светлина речите почти шепнещи - само ми липсваше( и това е пропуск на мениджмънта ) Тодор Колев с фразата - както казваше моя най добър приятел архитекта Франк Лойд Райт . smiling smiley Има и хубави сгради но най ме радва ,че много хора са били ангажирани .
Re: ще награждават за най добра сграда
16-12-2008 - 20:39:51
Много са малко сградите които ми харесаха.Има много по добри сгради ,но или не участват или не им се занимава с глупости.
Re: ще награждават за най добра сграда
16-12-2008 - 20:51:49
Пичове,
Не съм в бранша, но като страничен наблюдател, може ЛЕКО да ми хванат окото:
Клуб-хотел Янакиев
Търговско-административен комплекс ЕНИКОМ-М

От там нататък, повечето, на най-прост език, ме дразнят - навякъде нещо самоцелно стърчи, криви, бляска. Екстериорно говоря. Имената на сградите също са умопомрачителни.
Особено "забележителни и показателни" ми изглеждат:
Търговски и изложбен автоцентър "Овърдрайв"
Защитено жилище "ЗАЕДНО"

Като гредам и категориите, вероятно има специално учредени за печалившия.

Може и да съм бос, но все повече ми харесват старите нискоетажните панелни камплекси, където междублоковото е повече от височината (ул. Костенски водопад - Сф, например) - градинка, зеленина, детска площадка, паркинг. Е, верно - фитнес и охрана няма.
И това след 20 год. свобода (разгул) на архитектурната мисъл. *xxx*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход