Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ще награждават за най добра сграда

Публикувано от filmatoplo 
Abu
Re: ще награждават за най добра сграда
16-12-2008 - 21:15:01
Ей го на! Пак се напълни темата, ама колкото да оплюем наградените. По-позитивно, моля! Аз не сравнявам със Света, сравнявам с номинации от предходни години... Как да си изкривя душата и да кажа, че няма напредък. Това не е ли хубаво?!

ПП Не мога да си спомня откъде ми е позната фасадата на "Жаклин" и докато ровичках из нет-а, търсейки нещо подобно, изплакнах окото, така да се каже. Остана и като вървя по улиците да има какво да ме зарадва, ама не би...
Re: ще награждават за най добра сграда
16-12-2008 - 22:15:03
Моите фаворити бяха:
- жилищни сгради: и двете сгради на Станишев са много приятни
- градски хотели: ужас!
- ваканционни хотели: ужас!
- ваканционни комплекси: скука, престъпления срещу природата
- обществени сгради: "Карол финанс" на Мария Сребрева
- търговски сгради: нито една не ми грабна погледа
- спортни обекти: ...
- специални обекти: "Национална опера и балет"
- производствени сгради: "Еър трейд център" на Танко Серафимов
Re: ще награждават за най добра сграда
16-12-2008 - 22:17:39
Абу,
Не схванах кое е сериозно и кое на майтап при теб, но в тази материя нещото, което още повече ме дразни е безобразното "околно пространство". За мен пълно безумие и липса на такова в 21-ви век.
Визирам основно Юг-Запад от кр. "България" - "Т. Каблешков" (някои от номинираните са там), Юг-Изток от "Симеоновско ш." - "Г. М. Димитров".
Върхът е Лозенец м/у "Кръста", "Черни вр.", "Сребърна", "Богатица" - там вече вместо Южен парк имаме покривно озеленяване, непроходими улички и разрастваща се гора от сфетофари (срещу престижните 1500-2000Е/м2 РЗП).
Мнение на лайк, но в моята област е същото - и с номинациите, и с достиженията. sad smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход