Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кръгли прозорци?Колко най-малък диаметър може да се направят

Публикувано от MEGADRON 
Кръгли прозорци?Колко най-малък диаметър може да се направят
30-09-2008 - 21:24:21
Кръгли прозорци?Колко най-малък диаметър може да се направят?

Трябват ми от най-семплата бяла PVC дограма - светъл отвор - 70-75см.
идеята е да е голям целят прозорец колкото горе долу колкото 15 цолова гума - дограмата да е все едно гумата а стъклопакета все едно джантата (индианско обяснение ама ... )

Да са НЕотваряеми - щото отваряеми едно 4е никои неможе да и направи или се говори за цени доста сюрелиастични ...


Ще ми се ако е възможно да е прозорецът да е огънат от 1 единствено пар4е ПВЦ профил, но ако става добре и от 2 пак съм навит .... като цена на материалите не мисля 4е ще е много - все пак не пове4е от 1.00 - 1.20 метра ПВЦ профил и доста малък стъклопакет ... явно проблема е огъването (знам 4е се прави с гореш глицерин и на стенд като постепенно се огъва профила

имам снимки на отваряем - това е горе долу големината която търся

някой може ли да ме насочи към фирма или изпълнител





Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-10-01 18:37 от Misioner.
Re: Кръгли прозорци?Колко най-малък диаметър може да се направят
01-10-2008 - 19:14:28
avatar
Що не използваш някой стар люк от пералня....?
Все някъде ще намериш , а и ще е напълно отваряем..... :] smoking smiley spinning smiley sticking its tongue out

Чест и почитание
Re: Кръгли прозорци?Колко най-малък диаметър може да се направят
03-10-2008 - 21:40:36
да ти кажа 4естно и такава магария ми мина през главата преди няколко месеца след като мернах една стара пералня изхвърлена до контейнерите ... тогава се замислих ама ... пералнята бе6е малка и кръгът бе6е малък и само един ... мислил съм от къде да намеря 2 еднакви или подобни ама ..... ина4е идеят е весела но все пак мамка му и сложнотия ... искам нормални неотваряеми ... 6е търся още ...
Re: Кръгли прозорци?Колко най-малък диаметър може да се направят
03-10-2008 - 22:32:55
avatar
clap: clap: clap: clap: clap:

Чест и почитание
Re: Кръгли прозорци?Колко най-малък диаметър може да се направят
03-10-2008 - 22:44:10
MEGADRON,
Firmata "Andersen Windows -Doors pravyt vsykakvi ot darvo, aluminiy i PVC . Nay-malkiyt diametar = 20" =50sm. Proveri dali imat filial v Balgaria.
Eto WEB site:
www.andersenwindows.com
LKK
Re: Кръгли прозорци?Колко най-малък диаметър може да се направят
03-10-2008 - 22:49:05
MEGADRON, някъде бях чел, че неотваряем кръгъл прозорец лесно се провел, като квадратен стъклопакет се вгради в стената, а кръгът се доиззида и оформи впоследствие. Помисли над идеята, може да ти излезе на сметка.
Re: Кръгли прозорци?Колко най-малък диаметър може да се направят
05-10-2008 - 22:33:39
Аз си мисля, че можеш да събереш безплатно остатъчни парчета от някой профил и сам да си направиш, но във вид на ОСМОЪГЪЛНИК. За стъклопакет няма да имаш проблем!
LKK
Re: Кръгли прозорци?Колко най-малък диаметър може да се направят
07-10-2008 - 21:00:08
MEGADRON,
мое6 да се проба6 и при Бай Брадър ...... там доста 4итави прозорчета 6те отидат на скрап след 6оуто ........ :} :} :}
Re: Кръгли прозорци?Колко най-малък диаметър може да се направят
15-10-2008 - 17:26:08
Минималния радиус е 250 мм за 60 мм. профил. тел. 0899919060 Емил Иванов
Сроковете са за 7 работни дни.
Re: Кръгли прозорци?Колко най-малък диаметър може да се направят
31-10-2008 - 23:04:40
Минималния радиус е 250 мм за 60 мм. профил. - TOВА ЗВУЧИ ДОБРЕ

на мен ми трябва диаметър 55 см - ... 60мм профил мисля че е също добре.
Бихте ли ми драснали на ЛС или на е-майла (tuninghuman@gmail.com) а ако можете да ми пратите и някоя снимка на профилите или ако имате на кръгли прозорци които сте правили ... трябват ми 2 броя - неотваряеми (ще изслушам ако имате оферта и за отваряеми) бяла ПВЦ дограма - единият със зелено стъкло , другият с нормално бяло.

един приятел ми домъкна един кръгъл прозорец но е голям и е кафяв - а на другата снимка ми предлагаха бял но пак голям. на ме ми трябва 50-55 см максимално да ми е светлият отвор на стената (на втората снимка 4ерният кръг на поставката дето се вижда е точно каквато големина искам )





ще очаквам отговор защото ако "Минималния радиус е 250 мм за 60 мм. профил" значи ВИЕ сте моят човек - а независимо къде сте в България ще намерим начин ако можете наистина да ми ги направите.

поздрави



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-10-31 23:08 от MEGADRON.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход