Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Мъченици от всички краища съединявайте сеsmiling smiley

Публикувано от Geto 
Мъченици от всички краища съединявайте сеsmiling smiley
01-03-2008 - 21:22:45
Здравейте,

Ето дойде и Баба ви Марта, да сте бели и червени, радостни засмениsmiling smiley

Такаа, времето се затопля, някои скоро ще се хванат за зеленото други мъченици за мистриата moody smiley
Тъй, че намирам за уместно да свирим збор и да видим кой до къде го е докарал, кой на какъв хал е. Товара винаги е по-лек когато видиш, че и ближният ти се е превил под негоsmiling smiley

Струва ми се добра идеята сега в началото на сезона да отворим една нарочна ТЕМА където всеки настоящ и бъдещ "мъченик" да пуска информация за цени на труд, материали, абе все що опира до финикийските знаци. И предприемачите, моля по-полека с агресивната реклама winking smiley

Хайде със здраве и кураж, ножът е дървен!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-03-01 21:23 от Geto.
Re: Мъченици от всички краища съединявайте сеsmiling smiley
01-03-2008 - 22:34:03
Geto,
И ти да си жив, здрав, весел и щастлив! Стягай опинците и не му мисли много!
Ако и другите ни братя по всета се върнат, може би ще спасим тази прекрасна Българийка!
Re: Мъченици от всички краища съединявайте сеsmiling smiley
01-03-2008 - 23:50:19
Жив и здрав! Поздрави от северозападната част.
От десетина дни сме горди собственици :} на едно грозно патенце /виличка/, което трябва да стане лебедче.
Днес разчиствахме двора с една "братска" бригада. Справиха се за 150 лв.
Две тракторни ремаркета и два буса боклук.
Ей ги в действие
[www.snimka.bg]
Re: Мъченици от всички краища съединявайте сеsmiling smiley
02-03-2008 - 00:50:52
Partcalev,
Благодря за хубавите пожелания! Да се връща и на теб!
Опинците са стегнати! Багажа е в куфари готов! Редиците са потегнати, А дружината настървена чака команда! Буквално така стоят нещата при мен smoking smiley Тази вечер ще празнуваме 3-ти Март и всичко ще бъде на ниво. Само да видиш малкия с какъв свиреп плам декламира стихотворението за довечара. А си рекъл нещо лошо за България пищяла ти е утишълsmiling smiley
Иначе познавам доста нашенци които се прибраха, мн. други са на път па ще видим. Едно обаче е сигурно, България няма да се затрие!

Хайде със здраве!
Re: Мъченици от всички краища съединявайте сеsmiling smiley
02-03-2008 - 00:58:29
Мими, поздравления за придобивката! Да сте живи и здрави да и се радвате!

Ашкулсун, добре сте се справили. Поздравления clap:

Майка ми е от този край, прекрасни хора, браво! А тези кокиченца сега ли са снимани? Красота! Тук няма кокичета, но ние си пренесохме нелегалноsmiling smiley

Моля те, дръж ни в течение за да видим патенцето как ще стане красив лебед winking smiley

С поздрав,
Re: Мъченици от всички краища съединявайте сеsmiling smiley
02-03-2008 - 14:02:55
Да, кокиченцата са от преди седмица, вече започват да прецъфтяват. Но пък колко зюмбюли са се показали...
Днес снимах "кочинката" отвътре. Това ще бъде кухнята. Съборихме мазилката на тавана и мъжа ми започна да "изчуква" стените. Много са опушени.

[www.snimka.bg]

На 15 март започваме банята. Майсторът иска 700 лв. за труд, като това включва редене на фаянс, теракот, смяна на тръбите и поставяне на мивка и тоалетна чиния.

ПП Забравих да напиша размерите на банята 2,2х1,5 м. Това са цените в нашия край.

Мислим да слагаме гипсокартон на тавана. Приемам всякакви идеи и мнения.



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2008-03-02 14:11 от mimi70.
Re: Мъченици от всички краища съединявайте сеsmiling smiley
02-03-2008 - 15:26:37
Ха така де! Пролет иде, да вземем голямата метла и да опаковаме тия дето ни пречат в боклуджийски бали, та да постоят малко там, докато си подредим дворчето, неречено България - малко, ама си е наше, НАЛИ !
Re: Мъченици от всички краища съединявайте сеsmiling smiley
05-04-2008 - 14:39:21
avatar
ха идеалната тема за мен ама няма мнения smiling smiley та понеже се опитвам да добия най-груба представа колко би ми струвала къщата която тия дни си измислих, някой може ли да напише основните разходи за материали и труд при груб строеж?
на мен каквото ми хрумва е:
- бетонни плочи
- бетонни стени
- тухлени стени (вътрешни/външни)
- копане на дупка
- полагане на основи (дренаж и т.н.?)
- машинно измазване на стените
- изолация

и един въпрос който ми хрумва - ако се прави вътрешна изолация, предполагам един вариант е вата и гипсокартон (тогава няма нужда от измазване нали?) обаче ако искам дограмата да е на нивото на вътрешните стени - как се закрепва в такъв случай (защото тя ще попада на слоя с изолация)?
Re: Мъченици от всички краища съединявайте сеsmiling smiley
05-04-2008 - 15:18:36
500 - 1000 Евро на квадрат - да ти е по лесно да смяташ....
какъвто въпроса - такъв и отговора :}
Re: Мъченици от всички краища съединявайте сеsmiling smiley
05-04-2008 - 15:40:14

Парцалев, добре каниш емигрантите да се върнат в България, но какво им предлагаш? Защото както и да го гледаш, в огромната си част това са дейни хора, за които може да се каже че никому нищо не дължат-особено мъжката половина
Ще ти помогна да отговориш:
Актуални теми в БГ днес:

- Ще се женят ли Лора и Део или не??????

-Бременна ли е Жени Калкандйиева?????

- Бременна ли е Венета Райкова?

-Ще забременее ли Гала?

-Безкрайни ТВ игри, до една прекопирани от западните ТВ и осъществени с
единствената идея да направят водещия по-богат и гледащите по-тъпи.

-Всяка сутрин по една от ТВ програмите на морал ме учи човек, който е излъгал че е болен, за да не ходи в казармата, доносничел е за да му повярват че е болен,докато
аз набивах крак 2 години като всички останали И сега този човек учи децата ми на
морал

--На всеки светофар в София можеш да видиш как наперените като пуяци полицай едва ли не козируват на джиповете с тъмни стъкла , когато минават на червено, но на теб 50-ката не ти мърда, дори за едно неправилно паркиране.

-Строителни предприемачи с 8-ми клас и "миекащи" брокери, които не знаят как да отидат от Младост 4 до Надежда с градски транспорт обясняват на Доктори на науките пазарните механизми на ценообразуването.

--Скоростта на пешеходеца по Евлоги Георгиев(една от скоростните отсечки в София) е равна на скростта на Джип Митцубиши.

-- От билбордовете ти се усмихва за Weelcome Sofia задника за Азис, в наи-добрия случай пластмасовите цици на някоя бивша барманка и настоящ модел-не на Пикасо, на Маргина.

Това е една малка част от прелестите , които очакват завърналите се.
Всичко това действува като душевен поргатив, повярвай ми. Изпитвал съм го много пъти като първо впечатление след дълго отсъствие . Нашите емигранти ще се върнат толкова, колкото са се върнали 10-15000000 сърби в родината си.

А иначе България е невероятно красива...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход