Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Мъченици от всички краища съединявайте сеsmiling smiley

Публикувано от Geto 
Abu
Re: Мъченици от всички краища съединявайте сеsmiling smiley
07-04-2008 - 07:14:38
gogol,
Само кусури намираш!
Криво било - много важно... То улами и улуци няма, фолио под керемидите също, ама какво толкова - нали е новичко и лъскаво...

снимките са на mimi галиба
Re: Мъченици от всички краища съединявайте сеsmiling smiley
07-04-2008 - 18:21:59
avatar
Не ме притеснява че е криво,а в зависимост от района при обилен снеговалеж дали ще държи.
Иначе с кеф да се множат в новата колибка....Готино е че имат покрив над главата си....
Яд ме е че са и взели пари при такъв труд на жената бе.....
С почит :] :loveu: :loveu: :loveu: clap: :ami:

Чест и почитание
Re: Мъченици от всички краища съединявайте сеsmiling smiley
07-04-2008 - 19:19:51
Гогол, технически въпроси бива, но разни хапливи и злобни забележчици е проява на лош вкус в темата за "Мъчениците". Та повечето мъки за нормален и честен човек в България идат от представители на гилдията чийто член си и ти. Да ме прощаваш но В тази тема Вие сте от другата страна на барикадата winking smiley

Хайде със здраве и моля ви не правете опити да манипулирате радоста на хората мечтаещи за свой дом, защото вашето благоденствие иде от тях.

Малко повече уважение, моля!
Re: Мъченици от всички краища съединявайте сеsmiling smiley
07-04-2008 - 21:11:07
avatar
Гето,Моля да бъда извинен,но ще се наложи да обясня.....!
Кофти се получи ,но не съм бил хаплив-напротив искам точно това да премахна от настоящето на БГ строителя-Да мами честните хора и да им взема парите....
Не мога да бъда от другата страна на барикадата точно по причината че и аз съм в повечето време потребител
Аз като изпълнявам гледам да вземам пари за перфектно свършената си работа , а не щото така съм се разбрал с някой който си няма хабер от строителство..
Виждаш че съм активен в сайта щото мога да помагам , а не продавам - за което ми и плащат!
Не се обиждайте бе хора,що да се правим на ощипани госпожици а да не си казваме истината в очите?
Щото така сме научени или щото така трябва?
Аз предпочитам да кажа МОЕТО си мнение,без да обиждам и без да развалям радостта на хората-защото би било нелепо.....
С уважение към мнението ти и поздрави

Чест и почитание
Re: Мъченици от всички краища съединявайте сеsmiling smiley
08-04-2008 - 00:28:43
Gogol, чест ти прави, че искаш да повишиш качеството на работа на БГ строителя. Според мен, обаче мисията ти е обречена на неуспех. Моят опит от последните дни е - "не стреляйте по пианиста, той толкова може".
Ядосваш се, ядосваш се - накрая вдигаш ръце. :g:
Чудиш се, дали покрива ще издържи на обилен снеговалеж? За издържане, ще издържи. Още повече, че къщата ще се ползва само през лятото, и да не издържи, няма да има пострадали.
Но не е там работата. Купуваш добри материали, наемаш уж най-добрите /и похвалени от други/ майстори, които преди да започнат работа говорят едно т.е. колко са велики, бели и добри, а впоследствие ти иде да ги бутнеш от покрива eye popping smiley
Абе ние да сме живи и здрави, тия тухли и керемиди ще ни надживеят със сигурност, но нервите няма как да си върнем!
Мъченическа работа moody smiley
Re: Мъченици от всички краища съединявайте сеsmiling smiley
08-04-2008 - 08:03:29
avatar
Привет!
Благодаря за разбирането!
Ха сега вземете по един сап от лопата и се разплатете с "майсторите"....
Щото само това ви остава.....
С почит

Чест и почитание
Re: Мъченици от всички краища съединявайте сеsmiling smiley
08-04-2008 - 11:16:43
avatar
mimi70 Написал:
-------------------------------------------------------

> Но не е там работата. Купуваш добри материали,
> наемаш уж най-добрите /и похвалени от други/
> майстори, които преди да започнат работа говорят
> едно т.е. колко са велики, бели и добри, а
> впоследствие ти иде да ги бутнеш от покрива
> Абе ние да сме живи и здрави, тия тухли и
> керемиди ще ни надживеят със сигурност, но нервите
> няма как да си върнем!
> Мъченическа работа


До болка познато! Предполагам,че и без инструменти са ти пристигнали.......
Не им пука,разбираш ли? Защото днес са при теб- утре при друг.Ако направиш грешка да им плащаш ден за ден- може утре и да не се появят. Ако не си до тях да наблюдаваш какви ги вършат,аман ти е работата. Наложи ми се предварително да се "образовам" и за улуци,и за дренажи,и за каквото се сетиш!
Не съм наемала фирма- с договор,разбивки и всичко останало. Мисля си,обаче,дали тя би подписала клаузите за неустойка,които предложа? winking smiley
Re: Мъченици от всички краища съединявайте сеsmiling smiley
08-04-2008 - 19:09:15
avatar
Уф неустойки...!
кой хваща дикиш на това по това време?
Важното е че платиш ли аванс,после още веднъж ,фирмата вече е на печалба и едва ли им пука за после.........
Хватката е никакви пари или 20 % напред - всичко останало след приемане и актуване на обекта...
Лично аз това гледам и правя....
Внимавайте от псевдо майстори
С почит

Чест и почитание
Re: Мъченици от всички краища съединявайте сеsmiling smiley
17-04-2008 - 01:54:12
А Такааа, пролет пукна и някои вече се хванаха за зеленото, но какво става с "Мъчениците" има ли някой който вече да се е захванал със строителството? Е, няма как сигур има winking smiley Аз още не съм, но на там вървят работите.

Мисля, че няма да бъде грубо ако помоля тукашните професионалисти: майстори, инжинери, фирми и предприемачи да се въздържат от участие в тази тема, защото това е мястото на Мъченицитеsmiling smiley Нека надничат, да четат, да си вадят поука, но без да се мешатwinking smiley

Хайде не се стеснявайте, казвайте сега как вървят нещата? Кой какво начинание поде, какви са проблемите, голяма ли е радоста smiling smiley Споделяйте ще бъде от полза за всички winking smiley

Сполай на всички,
Re: Мъченици от всички краища съединявайте сеsmiling smiley
17-04-2008 - 19:18:14
Спиридон Тепавичаров Написал:
-------------------------------------------------------
... А иначе България е невероятно красива...


Малко държави са по-грозни от България.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход