Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Изграждане на нов покрив

Публикувано от pepo 
Изграждане на нов покрив
21-05-2008 - 11:52:06
Можете ли да дадете ориентировъчна цена за разваляне на стар покрив и изграждане на нов със обшиване с дъски, хидроизолация и ... всички екстри. Цена примерно с материалите и труд на м2. confused smiley
Re: Изграждане на нов покрив
22-05-2008 - 11:06:23
Зависи каква е общата площ. Аз мога да ти кажа за площ от 160-200 кв. м., която се умножава по някакъв коефициент, мисля, че беше 1.5, и се получи нещо от рода на 276 кв. м., приблизително. Офертите, които получихме бяха за около 36 000 лв. Това включва надстрояване 1.5 м. височина, изолация и покрива с всичките му необходими работи като корнизи, улуци, комини и т.н. Информацията ми е от м. февруари.
Мисля, че е много. За сведение миналата година есента това струваше към 10 - 12 000 лв. Съвета ми е да потърсиш майстори от провинцията, т. е. фирми от провинцията, със сигурност ще ти излезе по-евтино. А и хората работят по-съзнателно. Софийските фирми дерат като за покрив в Париж. А може и ние да сме попадали на кофти фирми.
Ако намериш читави строители, моля те обади се.

Успех!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход