Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Висок строеж-въпроси?

Публикувано от pipilotaviktualia 
Висок строеж-въпроси?
30-01-2007 - 13:34:25
Здравейте!
Имам едно притеснение.Мъжът ми ще започва да строи жилищна сграда,но иска да я направи 10 етажа.Не иска да наема строителна фирма,казва,че са големи обирджии и смята да наеме строителна бригада,която пак си е строителна фирма,но по-малка.Те са му казали,че няма проблем с височината и че вече са строили по морето 8 етажен хотел.
На мен обаче ми е много притеснено.Моля ви кажете какво мислите,дали ще се справят,дайте мнения! confused smiley :cry:
Re: Висок строеж-въпроси?
30-01-2007 - 13:53:30
Така както ме гледаш че пиша тука, как ме усещаш, имам ли книжка или не и ако имам дали минавам на червено...
Кой може да ти каже дали една бригада може да строи на базата на един пост даващ информация, че някой си казал че може....

Може да се лигавим понякога тук, но ти вкара чак до детската градина...
Re: Висок строеж-въпроси?
30-01-2007 - 14:15:39
Действително въпросът е повече от несериозен
Re: Висок строеж-въпроси?
30-01-2007 - 15:32:31
Mnenie - I na men bi mi bilo mno-o-ogo pritesneno na Vashe miasto.
Re: Висок строеж-въпроси?
30-01-2007 - 20:31:04
Хайде господа....smiling smiley, дамата е притеснена вероятно за безпоасността при подобна височина и май се безпокои дали "малката бригада" разполага с необходимите опит и квалификация при подобни съоръжения. И донякъде с основание - да не забравяме че строител стана и куцо и сакато... Но се пропуска факта, че в големите строителни фирми също "участват" и подобни индивиди. Просто отговорността я носи шефа...
Re: Висок строеж-въпроси?
30-01-2007 - 22:36:42
Наистина не виждам какво толкова се ядосвате и какво странно има в питането ми.Просто отговорете на един лаик простичко.Да,наистина питам по принцип дали това е във възможностите на една бригада.Мисля,че много добре сте ме разбрали,но явно някои хора влизат във форумите само да се заяждат.Да сте живи и здрави!
Лаура,няма нужда да ти е тооолкова притеснено за нас,по-добре се притеснявай за себе си,която и да си.Ааайде,чао clap:
Re: Висок строеж-въпроси?
30-01-2007 - 22:39:19
Забравих да благодаря на magea за разбирането. smiling smiley
Re: Висок строеж-въпроси?
31-01-2007 - 01:04:21
А дали на един лаик трябва да му се позволява да строи 10 етажна сграда??? То за много дивотии съм чувал при новото строителство, но това просто бие всички рекорди! :g:
Анонимен потребител
Re: Висок строеж-въпроси?
31-01-2007 - 08:04:29
Не се ядосвай толкова.

Идеята е, не че една бригада не може да реди тухли четворки на 25 метра над земята, а има ли техническо обезпечаване - кранове, не го помня как се казваше онуй чудо дето качва бетона и т.н. Защото нали се сещаш, ако ти кажат намери си кран какво става.

Другото нещо което е, дали могат да ти я направят права - защото малко наклон на 4 етажа дето така и така последните два са скусени не се усеща, ама малко наклон на 10 етажа си е кулата в Пиза.

Ако наемеш сериозна строителна фирма с опит ще ти излезе солено ама поне ще имаш пред кого да предявяваш претенции ако нещо не е както трябва, пък тази бригада ако оплеска работа ще се "саморазпусне" и ти ще се жалваш на арменския поп
Re: Висок строеж-въпроси?
31-01-2007 - 11:13:39
Izobsto ne sam imala namerenie da se zaiajdam - spodelih mnenie.Sajaliavam, ako sam razbrana greshno.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход