Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Постоянна влага

Публикувано от anideni 
Постоянна влага
02-05-2008 - 00:41:44
Здравейте, мога ли да попитам следното - става въпрос за къща с прилежащ гараж, който се явява подземен. Много е влажен, стените постоянно са мокри, ако се сложи стериопор ( дори не знам как се пише ) , дали би изкарала около година преди влагата да избие отново = имампредвид да се направи и замазка и да се боядиса отгоре?Не знам дали правилно го обясних.Ще се радвам ако някой ми даде съвет.Благодаря Ви предварително!
Re: Постоянна влага
02-05-2008 - 10:34:01
avatar
[www.isomat.gr]

Чест и почитание
Re: Постоянна влага
02-05-2008 - 10:36:18
avatar
Привет!
Горният линк добавих за да видите работещата система на Изомат относно вашият проблем-а не с цел крайна продажба на продукта....
Ако тя ви допадне,пишете ми за да ви разясня малките подробности които не са написани там
Чест и почитание :]

Чест и почитание
Re: Постоянна влага
07-05-2008 - 15:16:14
Здавей гогол,

Ами на мен ми допадна, та за подробностите?
Re: Постоянна влага
07-05-2008 - 20:08:52
avatar
Какви са въпросите ти все пак......?
Почит

Чест и почитание
Re: Постоянна влага
09-05-2008 - 08:26:56
avatar
confused smiley

Чест и почитание
Re: Постоянна влага
12-05-2008 - 09:57:29
Стиропорът не е хидроизолация. По принцип решенията са няколко:
1) Дренаж и водоотвеждане отвън около сградата.
2) Външна хидроизолация по стените. За целта трябва да се разкопава. По пода не може да се направи никога вече външна хидроизолация и оттам може да продължи да навлиза вода.
3) Вътрешна хидроизолация по стените и пода. Има опасност водата веднъж навлязла в стените след, като не може да изтече в гаража да започне да се покачва капилярно нагоре към етажите.
Re: Постоянна влага
12-05-2008 - 18:18:41
avatar
Ми има решение и за капилярната влага....
Стиропор е нож с две остриета ....
Очаквам въпросите ви-насреща съм с решение :]

Чест и почитание
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход