Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Американски къщи

Публикувано от mihail681usa 
Американски къщи
14-04-2008 - 17:10:14
Здр.Някои има ли информация за така наречените американски къщи, фирми цени и тн
Re: Американски къщи
14-04-2008 - 17:24:13
a ako nqkoi e jivql v tezi kashti dali e dovolen, zashtoto sestrami e v usa i e mnogo dovolna.4ao zasega



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-04-14 17:30 от mihail681usa.
Re: Американски къщи
14-04-2008 - 17:36:05
avatar
Привет!
Подобни къщи се произвеждат в Ген.Тошево.......
Имат официален сайт-просто в гугъл ще получите по подробна информация....
Лично аз в БГ не бих разчитал на тамошното строително решение,и все пак хора различни...
С почитание

Чест и почитание
Re: Американски къщи
14-04-2008 - 17:53:57
zdr.
Az ve4e si stroq takava kashta sys sypruga mi. Jivqhme dosta godini v USA i kyshtite mnogo ni haresaha.
Kogato se vyrnahme zapochnahme da tyrsim firmi koito stroqt takiva. Firmata koqto ni predlozi naj-dobra cena i kachestvo e Mitstroj. MAi e haskovska firma, no nie strojm v Gorna Banq , taka che nqma da imate problemi
Eto i saita im www.buildyourhouse-bg.com
Cenata na koqto nie zapochnahme e 350 evro na kv, no mislq 4e e tolokova i sega.
dano sam ti poleznа
Re: Американски къщи
15-04-2008 - 08:44:03
Zdr.radkova i az iskam da si pravq takava kashta.mnogo po topli i po krasi sa ot monolitnoto stroitelstvo.v cenata vklu4eno li e vsi4ko shtoto dosta ot firmite stroqt ot 330 nagore i posle kazvat 4e trqbva da si plashtam fundament,proekt i tn.i to otide na 400 evro i nagore.mersi za informaciqta
Re: Американски къщи
15-04-2008 - 09:19:22
Нато пропърти
Re: Американски къщи
15-04-2008 - 10:16:19
За по - топли не знам, специалистите да кажат, но че са по - красиви мога да поспоря...На мен лично ми приличат на дървената къщичка на трите прасенца от известната на всички приказка. Имах възможност да направя сравнение на построена вече "американска" къща, и традиционната тухлена. Ами тя разликата се вижда и с просто око, само като ги погледнеш. Предстои ми да строя и не, благодаря. При еднакви цени и на двата вида строителство предпочитам здрава, тухлена къща, в която да живея аз, след това децата ми, че и внуците ми дори.
Re: Американски къщи
15-04-2008 - 10:40:36
Сега само не почвайте схоластични спорове кое е първо: кокошката или яйцето?
Re: Американски къщи
15-04-2008 - 10:49:10
тия нато пропърис май правят сащото като митстрой пак на по скъпа цена. мерси на вси4ки за инфото
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход