Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

търся мнения за сглобяемите къщи

Публикувано от toniko 
LKK
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
18-01-2009 - 17:16:57
MB2316 Написал:
-------------------------------------------------------
> Я вижте тука тия юнаци какво слагат в покривната
> конструкция , при все , че пишат - " импрегниран
> материал ....." и дъра бъра ! Тука се вижда колко
> хубаво е импрегниран с влага и плесен . И май
> доста кора има , а точно това не трябва , защото в
> кората е фермата за гадинките ! Цени ...... много
> приятни - 400Е/м2 ХАХАХАХА ;

Малий, кото декор от Киноцентъра е!
Правим снимка с клиента, взимаме паричките, а след време разчистваме терена за следващата продукция. :} :} :}
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
18-01-2009 - 17:20:48
Ама за нискобюджетен филм ! :] :] :] То грубото барабар с покрив и изолация излиза близо около тази цена - за масивното строителство говоря .
LKK
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
18-01-2009 - 17:28:14
По-скоро бюджета орязан, филма недосниман, но декора реализиран. :]
Догодина ново продукция с нова концепция и нови актьори.
Търсят се спонсори....
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
18-01-2009 - 18:14:27
Google връща доста резултати за bgvillas...полезно е да се разгледат.
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
18-01-2009 - 18:33:43
Миналата година като разглеждах този сайт, споделих впечатлението си от безобразно излятия бетон, но някой хора ме нахокаха че само лошото съм гледал и съм търсил кусури да критикувам. Ако бяха само тези господа от БГ вилас, с мед да ги храниш...
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
18-01-2009 - 22:08:18
Брей, то като ги сравня с моите те са слънце в сравнение с тяхните. Аз поне си ги правя за себе си, а те за това и пари искат....... smiling smiley
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
18-01-2009 - 22:10:21
Не е ли тънко профилиран този материал за тази конструкция
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
18-01-2009 - 22:18:10
Ае...не ги плюйте толкова нашенските строители.И по света грешат.Аз съм го писал някъде...малкото си знания за строителството дължа на работата си като сътрудник във фирма за home inspection в щатите.В БГ съм безкрайно далеч от строителството въобще и гледам да нямам взимане-даване с него извън виртуалното пространство.Просто навсякъде се претупват нещата.Няма ли перманентен конструкторски надзор и не е ли свикнал изпълнителя на дисциплина...се стига до е такива неща:

[revealpropertyinspections.com]

С газовите инсталации е брутално положението.Айде,някой кофти монтиран улук...случва се,или криво монторана душ батерия.Ама газова тръба да я оставиш неукрепена и свободно рееща се из пространството...това винаги ме е хвърляло в оркестъра.А масово така го изпълняват.

Все пак има безспорни фаворити-голяма част са строителни грешки,но има и чисто юзерски недомислия: (снимките в галерията се сменят с бутончето NEXT,отстрани на рамката)

[www.thisoldhouse.com]
[www.thisoldhouse.com]
[www.thisoldhouse.com]
[www.thisoldhouse.com]
[www.thisoldhouse.com]
[www.thisoldhouse.com]
[www.thisoldhouse.com]


edit: поправка на първия линк.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-01-18 22:29 от salvador.
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
18-01-2009 - 22:26:38
Салвадор, и тукашните майстори са същите парласпурджии, но поне бетона като го изливат го изливат както трябва. Виж за останалото...питай ме като тръгна да правя някой ремонт, или с моите 100-ина килца като ходя по скърцащия им под дето 60% от пироните не са улучили гредореда. Мъка!!
Да допълня само че в банята на щерката не бяха вързали въздуховода за топъл въздух, на сина в стаята бяха кръстосали вентовете за топъл въздух и засмукващия вент.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-01-18 22:37 от Don Balon.
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
28-01-2009 - 18:38:25
Николов,погледни в лични!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход