Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

търся мнения за сглобяемите къщи

Публикувано от toniko 
Re: търся мнения за сглобяемити къщи
20-07-2007 - 03:25:43
Не разбирам защо си се заиграл с този пиедестал от бетон. Търси нещо леко, което лесно може да се транспортира - префаб или нещо от сорта.
А и дизайна по скоро мяза на къща в полето или на морето , отколкото на планина. По разумно би било да направиш наклона на покрива доста по-голям. Нали се сещаш, какъв зор ще е да се излезе навън като натрупа 1.5 м сняг пред вратата.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-07-20 03:32 от icopop.
Abu
Re: търся мнения за сглобяемити къщи
21-07-2007 - 14:08:24
Абе отдавна се канех да напиша, че ако къщичката на Баба Яга е на два кокоши крака, къщичката на partzalev е стъпила на петльовия, ама се притеснявах да не се засегне излишно колегата. Идеята е хубава, с повечко обмисляне ще вземе пък и да стане!
Re: търся мнения за сглобяемити къщи
23-07-2007 - 03:30:44
И аз съм на тази вълна в момента.Фирмата,която открих е: Vipdom .Имат много добри оферти и условия.Има много подробности и обяснения на сайта (дори и филм).
Re: търся мнения за сглобяемити къщи
23-07-2007 - 09:24:11
iDoc,
Какво ти е мнението......? Струва ли си човек да отложи с година -две (или повече) докато събере парички за горецитираните къщички или да събере "бригадата" и да се зацементира отвсякъде....?

Ако ще се давиш, не се мъчи в плитка вода! (дядо ми)
Re: търся мнения за сглобяемити къщи
23-07-2007 - 11:07:55
partzalev,
От това,което научих дотук вариянта със зглобяемата къща определено ми изглежда по-добрия избор.Ако човек има възможноста-това е къщата!Ако не-...цимента пак ще играе...
Re: търся мнения за сглобяемити къщи
23-07-2007 - 14:01:53
Аз ли нещо греша, че ги изкарвам тези къщи 1000-1500Е/м2 без основите?
Като гледам вариантите без доп. топлоизолация почти не се вписват в нашите норми?!
Какви ли са във Финландия?
Re: търся мнения за сглобяемити къщи
23-07-2007 - 14:22:45
Къс и дебел - хем боли, хем не стига
Re: търся мнения за сглобяемити къщи
23-07-2007 - 14:24:57
Ми да ти кажа и аз тъй ги смятам, и не знам какво се включва в това!!
Re: търся мнения за сглобяемити къщи
24-07-2007 - 03:14:42
Dami i Gospoda,

Neka da ne si krivim dushite! Ne e tchestno!

Kashtite sa prosto fantastichni! ( vipdom)

Ne e obiasneno nishto osobeno za izolatziata, Liubo, ne znam ot kade pak dori i ustanovi che ne otgovariat na bg normite..... ( konkretno ima nujda ot poveche informatzia za tova ) A kato se ima predvid che stroiat vav Finlandia, smeia da pomislia che sa korektno izolirani ( toplo i chumoizolatzia) No triabva da se vidi.....

Niama da e izlishno ako niakoi pderstavitel na Vipdom BG vnese malko svetlina v diskusiata.


A za 1000 - 1500 E/m2 : ima si hora za vsichko, badete ubedeni v tova!No pak lichno az pochti ne razbiram tehnite tzeni . Kakvo naprimer oznachava "95 GL" ??? - " Za podrobna informatzia , molia svarjete se s nas " - kazvat te - OK merci !


A inache pone ni pozvoliavat da si mechtaem !

A to i tova ne e malko zashtoto ima takiva, koito i tova ne mogat!












Re: търся мнения за сглобяемити къщи
24-07-2007 - 03:45:18

Mojem da se dopitame do g-n Hristo Boianov ( marketing i inv. proekti vipdom BG - hb@vipdom.bg), iskate li ?

Prashtam mu e-mail, da vidim dali shte ni otgovori!!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход