Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ремонти, ремонти и пак ремонти

Публикувано от Йоана 
Vanq
Re: Ремонти, ремонти и пак ремонти
05-05-2006 - 22:32:58
Srechnah se s maistora na Mariq. Ot razgovora ostanah dovolna. Sigurna sam che choveka si razbira ot rabotata. Predloji ni da otidem da vidim obekta koito pravqt v momenta za da vidim i kachestvoto na rabota, no ochte ne sme hodili i ne moga da kaja nichto. Nie reshihme sami da si boqdisvame i slagame parketa i toi ni dade dosta dobri saveti za tova, za koeto mu mnogo mu blagodarq. Chenite spored men sa pochti kato vsichki ostanali - 15 leva na kvadrat za slagane na terakot i 2lv na kvadrat za shpaklovka. Tova sa ceni bez materialite. Ti sam si kupuvash materialite. I sroka koito ni kazaha e dobar. Ako iskash telefon, moga da ti go dam.

Re: Ремонти, ремонти и пак ремонти
05-05-2006 - 23:07:10
Da 6te sum ti blagodarna ako mi go izprati6 na emaila smiling smiley
Здравейте,
най-доброжелателно ви препоръчам фирма Hot Masters. Правят безплатен оглед и оферта, ремонта е комплексен-от къртене, изграждане, електро,шпакловки, фаянс..всичко. Целият ремонт се контролира от техен инженер, който приема всеки етап от работата. Цените са им по-добри от тези на отделен майстор. Сайта им е www.hot-masters.com , имат галерия. За първи път правя ремонт без всякакви грижи. Пожелавам и на вас. За личен връзка 0888/453119.
Re: Ремонти, ремонти и пак ремонти
23-06-2006 - 16:04:18
Popadnah na edna firma koiato mi skri topkata.
Zanimavat se osnovno s vuzstanoviavane na stari jilista i gi dokarwat v avtentichniat im ot vremeto na stroeja vid.Starite dogrami gi praviat kato nowi.Abe niama kakvo da vi obiasniavam.

Vzimat skupo,rabotiat bavno,no Perfektno praviat vsichko.

Ako ne burkam telefonat im e :

0888 937289
Re: Ремонти, ремонти и пак ремонти
09-07-2006 - 22:56:37
Майстори всякакви и разни професионалистите малкоsmiling smiley)
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход