Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ремонти, ремонти и пак ремонти

Публикувано от Йоана 
Йоана
Ремонти, ремонти и пак ремонти
16-09-2005 - 22:11:41
Моля ви , препоръчайте някоя бригада или майстори, за цялостен ремонт на апартамент - стени ,тавани, настилки, фаянс ....

Re: Ремонти, ремонти и пак ремонти
17-09-2005 - 16:46:18
Здравейте,Йоана!Ще Ви препоръчам майсторите,които правиха основен ремонт на моя апартамент. Работят много бързо и качествено.Ако искате пишете ми на мейла или ми се обадете на 0885012070,за да Ви дам информация за тях.Успех!
Йоана, Мария, можете ли да ми кажете приблизителни цени, на които работят тези майстори: за поставяне на теракот и фаянс, за шпакловка и латекс.
Re: Ремонти, ремонти и пак ремонти
03-05-2006 - 21:48:42
Йоана, Аглика, моля, кажете ми използвахте ли услугите на майсторите, които препоръча Мария и какви са вашите отзиви.
Благодаря!
Re: Ремонти, ремонти и пак ремонти
03-05-2006 - 21:50:45
Може ли е-mail на двете жени за да направя по бърза връзка.
Re: Ремонти, ремонти и пак ремонти
04-05-2006 - 00:26:39
Йоана Написал:
-------------------------------------------------------
> Моля ви , препоръчайте някоя бригада или майстори,
> за цялостен ремонт на апартамент - стени ,тавани,
> настилки, фаянс ....
>
>

хехехе няма ли да спрете да се саморекламирате,какво означава пишете ми на мейла за да ви свържа с момчетата дето ми правиха ремонт.Какви са тез глупости.
Ако си майстор просто пиши на жената:
Здравайте ,аз се казвам ХХХ и се занимавам с ХХХ.Мога да ви дам ориентировъчна цена за ХХХ - N лв. на м2 .Ако желаете се свържете с мен на телефон 0888хххххх .
Така и другите ще добият ясна представа.Това не се отнася само за този пост,а като цяло в този форум.
Моля да ме извините ако греше.

Vanq
Re: Ремонти, ремонти и пак ремонти
04-05-2006 - 13:14:30
Ne, ne sam maistor. Obadih se na Mariq, tq mi dade telefona na maistora. Chte se svarja s nego i toi chte mi dade cena. No kachestvoto na uslugata kakva e - ne znam. A imam predlojenie ot drug maistor i iskam da sravnq. A trqbva da dam info na drugiqt maistor da 2 dni, taka che ...... iskam e-mail. A to e-maila go ima - kato kliknesh varhu podchertanoto sinio ime, malko kasno go vidq.
I da, greshite. Izvinen ste.
A kato cqlo i az mislq che tuk nikade ne se spomenavat ceni, koeto ....... e bezmisleno
Елфичка
Re: Ремонти, ремонти и пак ремонти
04-05-2006 - 17:02:19
Искате цени smiling smiley ? На нас за бутане на две стени, усвояване на две тераси с тухли итонг съответно шпакловка, изграждане на една стена, изправяне на стените и таваните кадето е нужно, боядисване на апартамент 80м2 с латекс, пренареждане на паркет, сваляне на тапети, редене на терикот - тераса, кухня, баня и антре, поставяне на ламинат ми струва 3000 лв направиха го горе долу за няма и два месеца, доста съм взискателна и трябва да ви кажа че съм доволна. Може и да съм пропуснала някои дребни неща. :]
Re: Ремонти, ремонти и пак ремонти
04-05-2006 - 22:47:11
Vanq,намям впредвид само твоя пост,а повечето в този форум.
Разгледай мненията и ще се убедиш.
Re: Ремонти, ремонти и пак ремонти
05-05-2006 - 17:00:50
Vania, dovolna li si ot maistora na Maria ?
Az se nujdaia spe6no ot maistor za shpaklovka,zidane i terakot,tai kato popadnah na nekaduren chovek i sega se 4udia kakvo da pravia.

Molia za koordinati ako si dovolna

Blagodaria
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход