Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

YUTONG или ТУХЛИ

Публикувано от kkrater 
Re: YUTONG или ТУХЛИ
13-03-2008 - 23:23:20
Обсъждали сме го. Как ще скриеш термомостовете - плочи, колони и шайби? Освен това зидовете в този вид са по-слаби.
Re: YUTONG или ТУХЛИ
14-03-2008 - 02:02:18
Цели три теми с един и същи въпрос: Цветни бетони тухли или Итонг??? Итонг или тухли??? Червени тухли или ...пембени???А отговора е просто един...КАМЕНА ЗИДАРИЯ и ДЪРВО!!! smiling smiley smiling smiley
Един тон бетон=колко куб/м
14-03-2008 - 13:41:35
Може ли някои от по опитните в бранша да ме светне как да си смятам тонажа на бетоновозите в кубици че много лажат тези .Не че като им проверя бележката от кантара всичко ще е ОК. Змам че вартят здраво далавера с кантара поне ще се правя че всичко е наред. smiling smiley smiling smiley smiling smiley Благодаря предварително.
Re: YUTONG или ТУХЛИ
14-03-2008 - 14:34:03
Намери си строителна фирма да ти го направи.Цена труд и материали.Всичко си е за тяхна сметка .Включително и отговорността.. smoking smiley
Re: YUTONG или ТУХЛИ
14-03-2008 - 17:19:28
Донбалон пак се изказа неподготвен...

spinning smiley sticking its tongue out
Re: YUTONG или ТУХЛИ
14-03-2008 - 21:23:21
tyrbozol ти да не си собственик на строителна фирма и да си предлагаш услугите :}
Re: YUTONG или ТУХЛИ
14-03-2008 - 22:23:18
Пешо, здравей. Беше започнал да ми липсваш. Сериозно!!!Ако имаш нови снимки на възрожденски къщи и манастири, пусни ги ако обичаш. Снимките от манастира ме изкефиха много.
Re: YUTONG или ТУХЛИ
23-03-2008 - 11:46:21
какво ще им гледаш тонажа на бетона кубатурата гледаи смяташ на средната дебелина плочата слагаш 5 % отгоре и ако са те излъгали да ходят да ...... маика си
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход