Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

как да си направим камина

Публикувано от IvayloP 
Re: как да си направим камина
02-04-2008 - 21:15:09
Lanfear Написал:
-------------------------------------------------------


Да се възползвам и аз от тази полезна тема и да попитам :
Към какви киловати камера да се ориентирам за къща в Троянския балкан, инверторно климатизирана, с предвидена камина за настроение в холо-кухно-дневната зона на първия етаж, около 80 кв.м. помещение?
И още - извършвате ли монтажи извън София?


Lanfear ,

Ако камината ще се ползва наистина предимно за настроение, а не за основно отопление /имам предвид 24 часа в денонощието/, то перфектния вариант е серията ''Clairflam''. Какво имам предвид - супер панорамна камера /заради липсата на пепелник/, дълго горене с едно зареждане, мощност на най-малката 14kw, пиролизно стъкло, двойно горене /по-малко пепел/. Ако помещението е 80кв. по-добре е малко по-голяма камера /от гледна точка на визия/, например ''Clairflam 775''/16kw/ или ''Фламинг'' - това е в момента хита в Европа, камера тип широкоекранен телевизор. ''Clairflam 880'' пък е огромна камера и като размери и като мощност. Пращам и линкове.

[www.marmodom.com]
[www.marmodom.com]
[www.marmodom.com]
[www.marmodom.com]
Re: как да си направим камина
02-04-2008 - 21:17:14
Пропуснах да кажа за монтажа - да, извършваме монтаж в цяла България.
Re: как да си направим камина
04-04-2008 - 16:17:44
Благодаря, полезно и изчерпателно. Камината с wide screen е убиец smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход