Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

otkrita terasa na pokriv

Публикувано от dakoni 
Re: otkrita terasa na pokriv
01-04-2008 - 11:16:44
Pe6o, ama az zatova slagam penopol 5, 2 sloq ili edin santimetur ob6ta debelina.Tova ne propuska nito pari, nito voda ni6to, a otgore na vsi4ko e i toploizolaciq.I govorim za otkrita terasa, nali si spomnq6.
Re: otkrita terasa na pokriv
01-04-2008 - 13:53:02
dakoni

Дакони, колко му е квадрата на тоя пенопол ? За 5мм да кажем.
И на какви размери го предлагат ?
Re: otkrita terasa na pokriv
01-04-2008 - 18:01:54
avatar
Колеги все пак да не пропускаме нещо!
Щото есента направих един покрив който го изолирах напълно,но влагата под топлоизолацията ми изигра лоша шега и надигна поне 1/3 от повърхността
Фуги правя за да обират линейни разширения разбира се smiling smiley
Обяснете ми тази технология за която говорите/ако може в подробности,за да я пробвам...
Как излиза на м2?
чакам пояснение
С уважение

Чест и почитание
Re: otkrita terasa na pokriv
01-04-2008 - 19:54:54
Pe6o, ama az zatova slagam penopol 5, 2 sloq ili edin santimetur ob6ta debelina.Tova ne propuska nito pari, nito voda ni6to, a otgore na vsi4ko e i toploizolaciq.I govorim za otkrita terasa, nali si spomnq6.
Значи първо казваш "защо ми е пароизолация", а след това "ама аз това го знам и затова слагам пенопол"?!? Аз пенопол не го знам изобщо какво е. Ако е пароплътен (като полиетилена), става за пароизолация, но на квадрати ли е и има ли фуги между тях т.е. образува ли цяла пароплътна мамбрана? Малко ме съмнява един и същи материал да е и паро- и топлоизолация. Спомням си, че говорим за открита тераса и затова казвам, че това за мен е куркапан и проблемен момент.
Re: otkrita terasa na pokriv
01-04-2008 - 20:01:17
avatar
Абе хора,топлото е малък проблем,кажете нещо за хидрото...?

Чест и почитание
Re: otkrita terasa na pokriv
02-04-2008 - 21:26:31
Penopol e penopolietilen koito mi izliza na 0.90 stotinki kv.m, kato se dostavq na rolki ot po 50 kvadrata i e s debelina 5 milimetra.Proizvejda se v Plovdiv ot Kintreid oba4e ot tam e po-skup i go poru4vam ot Veliko Turnovo. Qvno im durpat golemi koli4estva i hva6tat cena ta tova e.
Re: otkrita terasa na pokriv
04-04-2008 - 20:26:54
avatar
Дакони нима това не е найлон?
Какво помага в случая това?
Моля сподели цялостната система...
С почит

Чест и почитание
Re: otkrita terasa na pokriv
19-04-2008 - 18:56:36
ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ КЪМ ВСИЧКИ КОИТО ЩЕ СЛАГАТ ХИДРОИЗОЛАЦИЯ НА ПЛОСЪК ПОКРИВ. НЕ ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТЕЧНАТА ИЗОЛАЦИЯ НА ИЗОМАКС!!!!!!!!!!!!!!! ЗАРАДИ ТОЯ СКАПАН МАТЕРИАЛ ПОКРИВА НИ ТЕЧЕ ЦЯЛА ЗИМА И НАПРАВИ МНОГО ПОРАЗИИ. ВСЕКИ ЗНАЕ КОЛКО СТРУВА ДА СЕ ПРАВИ ПЛОСЪК ПОКРИВ 120 КВАДРАТА ЗА ВТОРИ ПЪТ. И ПРОБЛЕМИТЕ С ТАЗИ ИЗОЛАЦИЯ НЕ СА САМО ПРИ НАС !



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-04-19 18:58 от mtodorov.
Re: otkrita terasa na pokriv
19-04-2008 - 21:55:23
avatar
Ами опитайте Изомат....!
Жалко че колегите са се наакали,но все пак със всеки е възможно да се случи
Дайте пояснение какъв е проблема-може да имам решение
Чакам отговор
почит

Чест и почитание
Re: otkrita terasa na pokriv
19-04-2008 - 21:59:50
avatar
Ако вие сте го правили напишете ми етапността на полагане и всички подробности
Важно е за мен - а и за да ви кажа къде сте сбъркали
почит smoking smiley

Чест и почитание
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход