Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Съюз на българските бояджии

Публикувано от n.nikoloff 
Re: Съюз на българските бояджии
12-02-2008 - 17:27:14
По тая логика трябва да почнат от банка десека я. Съкращението означава Дръжавна Спестовна Каса, но дали?
Re: Съюз на българските бояджии
12-02-2008 - 17:39:53
avatar
За ГБС - да, възникнало е в едни други имена и бренда е оттогава. Понеже членувам в няколко различни организации и съм наясно поне малко с нещата затова не ми се струва нормално в днешно време една фирма да се казва "Съюз на ..." и да визира бранш на територията на една европейска страна, което със сигурност най-малко е подвеждане, а подвеждането е ....
Re: Съюз на българските бояджии
12-02-2008 - 17:52:20
На мен лично това име по ми допада от колкото напр. ЕТ"Гоце маламашката".И да ти кажа не ме подвежда.Пък и в крайна сметка са учредители на този съюз.
Re: Съюз на българските бояджии
12-02-2008 - 19:35:14
avatar
Може всичко да си е ОК, ама нещо малко понамирисва малко. А когато понамирисва малко - може да позамирише и повече. А тогава вече ще е кофти за бранша. Ето това ме притеснява малко.
Re: Съюз на българските бояджии
12-02-2008 - 22:22:30
nikoloff никак не ми изглежда коректно това изказване, още по-малко po адрес на фирма, за която са се изказали положително в темата и която не е дала повод за негативизъм.Има ли смисъл сега да навлезнем в една напълно излишна полемика от която никой форумец няма да извлече полза.А нали това е целта на форума- да извличаме нещо полезно от това, което четем.
Ние българите и в частност нашият бранш имаме една много лоша черта-видиме ли, че някой успява по един или друг начин веднага започваме да търсим под вола теле.Вместо да се поучим от успеха да се опитаме да го приложим и в нашата "кухня" ние просто оставяме дяволчето в нас да се покаже и .....Позитивните хора, хората, от чиито лица усмивката не слиза през целият ден, живеят стократно по- пълноценен живот от намръщеният тип "Тома неверни". smiling smiley .Като ти гледам постовете из форума ми приличаш на усмихнатият тип човек.Нищо не ти намирисва просто в даден момент си оставил дяволчето в теб smiling smiley
Re: Съюз на българските бояджии
13-02-2008 - 00:08:23
avatar
Не съм и дума казал в съмнение за работата на хората във фирмата. Изказал съм мнение относно наименованието, което си е мое лично. Понеже не съм от хората които си смятат мнението за меродавно поисках и от другите съфорумци да поразсъждават по темата. Това, което търсих като информация го разбрах. Продължавам да си стоя на думите, че не е коректно името да е формулирано по този начин, но в края на краищата кого го интересува това. Сайта на фирмата и сдружението е един и същ и "сдружението с нестопанска цел" всъщност си е доста стопанска организация и като такава е уязвима, ако въобще развива обществена дейност, де... Иначе нищо лично, особено в чисто професионален план. Дано този път съм се изразил по-добре, за да ме разберете.
Re: Съюз на българските бояджии
13-02-2008 - 01:31:12
Re: Съюз на българските бояджии
13-02-2008 - 09:56:52
То да работиш качествено в днешно време май е обществена дейност.

:}
Re: Съюз на българските бояджии
13-02-2008 - 17:45:12
avatar
Не е така - когато свършиш работата си качествено, освен че си взимаш парите, остава големия кеф от това, което си свършил...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход