Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цени за нова къща

Публикувано от askoni 
Re: Цени за нова къща
09-02-2008 - 10:19:42
Айде освен САМО хората, които са пряко в бизнеса ежедневно да могат да постват цени и хората, които в скоро време са платили тези цени.

winking smiley
Re: Цени за нова къща
09-02-2008 - 10:37:22
avatar
Ами тези, които скоро са платили тези цени не са ли били скоро в бизнеса???? В смисъл - бизнес се прави с повече от една страна - едните дават, другите вземат услуга, първите вземат, вторите дават пари - и двама са в бизнеса.
Поне така мисля...
Re: Цени за нова къща
09-02-2008 - 10:51:01
Да, но ако си построиш или купиш къща за теб самия, това не значи че си ежедневно в "бизнеса", а по скоро еднократно.
И все пак гледам никой не пише някакви примерни цени...
Re: Цени за нова къща
09-02-2008 - 10:51:29
avatar
камелия, няма цена, която да ме накара да отида да строя в Троян. И ако започвате строителство в София пак може спокойно да не ме наемете. Аз не твърдя, че моите услуги са най-евтините в София. И въобще не се стремя към това. Аз се стремя към качеството и затова сега съм в процес на сертификация по ISO и HIPS. Освен това не съм в този форум за да се рекламирам, затова не съм си написал името на фирмата, нито моето име (надявам се не мислите, че името от ника ми е моето собствено). Това, което ще ти направят "майсторите от Троянско" и ако ти "излезе поне два пъти по-евтино" от мен - ще го разбереш след не повече от година -две. Интересно ми е как ще им търсите отговорност след това и пред кого ще се жалвате. А! Сетих сеее - тук във форума.
Re: Цени за нова къща
09-02-2008 - 15:11:17
Вчера изляхме втора плоча до кота 0 (118м2) ми излезе на 224Евра/м2 над кота 0- 80 Е/м2. Материалите снабдявам сам, наел съм бригада, строя с поротерм, обратния насип и хидроизолацията както и вътрешните неносещи стени не са изпълнени още. Става въпрос за Варна. Успех на всички.
Re: Цени за нова къща
09-02-2008 - 20:21:45
velitone

кой вид Поротерм ?
Re: Цени за нова къща
09-02-2008 - 22:27:09
avatar
velitone, стискам ти палци. Дано да имаш здрави нерви до ключа... Между другото доколкото знам във Варна цените на основните строителни материали са по-високи с около 10% от Софийските.
Re: Цени за нова къща
09-02-2008 - 22:28:21
Без да съм корифей малкия ми опит от строежа на 5 къщи показва че груб строеж под 200-250 евра си е пълна измама. А нивата от 100 - да , ама преди 4 години когато строих първата си къща.
Поне за София и околностите и за качествена бригада, каквато смея да твърдя е моята.
Материалите снабдявам сам.

Не знам за кой път ще кажа че няма "хубаво и евтино". Замислете се - наивницие плащат по 1200 евра за маломерни апартаменти, вашите къщи излизат по 600-700 евра завършени и обзаведени, недейте да търсите по евтино...
И още веднъж - винаги икономията и евтиния груб строеж оскъпяват и без това скъпите довърщителни работи.
Re: Цени за нова къща
09-02-2008 - 22:33:04
avatar
zestate, дано повече хора те чуят, щото мене взеха да ме мислят за обирджия...
Re: Цени за нова къща
10-02-2008 - 09:28:17
Хехе. Ако постваш високи цени във форума те мислят за обирджия, а ако бай Златко селскио майстор им ги поиска на место го мислят за голям пич!

:}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход