Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

търся рецепти за бетон

Публикувано от стройко сс 
Re: търся рецепти за бетон
05-02-2008 - 11:00:06
Трябва четене на специализирана литература и знам,4е има такава в изобилие,но и моето мнение е,че без технолог няма да мине човека и то технолог с опит.smiling smiley
Re: търся рецепти за бетон
05-02-2008 - 21:52:55
наели сме ч1овека работил на бетонович възел до последно.не изкам за себе си да съм сигурен че всичко е ок.не обичам да оставям рабатата си на друг аз трябва да съм по подготвен от него.а пък за автоматизацията ще я направим само че за сега НЕЩАТА УЗРЯВАТ.АВТОМАТЧИК ЩЕ СЕ СВЪРЖА С ТЕБ КАТО НАСТЪПИ МОМЕНТА .МОЙЕ БИ ЩЕ Е СКОРО ЗАЩОТО ТОВА ЛЯТО СМЯТАМ ДА СЪМ НА ПАЗАРА.МОЙЕ БИ ЩЕ ИМАМ ГОЛЯМ ОБЕКТ А ПУК И ЩЕ ИМА И ДРУГИ ГОЛЕМИ ТАКА ЧЕ КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ЧАКАМ ТОЛКОВА ПО ЗЛЕ.НАЛЕТИ СА ВЕЧЕ ДОСТА ПАРИ ТАМ И ЩЕ СЕ ВРЪЩАТ КОГАТО РАБОТИ ИНАЧЕ ЗЛЕ......
cool smiley
Re: търся рецепти за бетон
05-02-2008 - 22:53:52
Освен да се опиташ да го изнудиш и тебе да те научи специалиста. Занаят не се взима. Знаят се краде...

:}
Re: търся рецепти за бетон
05-02-2008 - 23:07:24
стройко както си го описал, сте закупили стар, до скоро действал възел. Услугата която предлагам е монтиране на автоматично управление, подмяна на силова част, ако е необходимо, т.е. предпазители и контактори, подмяна на теглоизмервателни устройства (кантари), монтаж на дозираща система за вода и течни присадки и доставка на диспечерски софтуер.
Софтуера следи производството във всички режими на работа и има пълна проследимост на изразходваните материали и готовата продукция. Ликвидира се възможноста за "черни" курсове. В следствие на повишената точност на дозиране себестойноста на продукта се понижава.
Предвид желанието ти да си готов за работа за летния сезон ,т.е. след 3 месеца, е необходимо да установим контакт колкото се може по бързо. Монтажа и пуска на системата изискват престой на машината и желателно да приключат преди да започнете нормална експлоатация.
Мога да предоставя рецепти, но както отбелязах всяка рецепта е специфична и оптимизирана за конкретна машина и материали.
очаквам кординати на лично съобщение.
Re: търся рецепти за бетон
18-02-2008 - 14:47:42
Re: търся рецепти за бетон
22-02-2008 - 15:49:15
мога да ти помогна дай контакт или ме търси на 0888771755 - Боян Петров
Re: търся рецепти за бетон
25-02-2008 - 18:59:42
zdravei, kakvo tochno te interesuva ,zashtoto moga da ti pomogna
Re: търся рецепти за бетон
29-02-2008 - 12:20:10

Това намерих в [www.napravisam.bg]
За най-малкия литраж инертни м-ли+вода се получава 25+85+18=128 литра - това са около 13 кофи за 2 малки торби цимент. Не е ли много?
Re: търся рецепти за бетон
01-03-2008 - 09:37:09
Най-грубо казано - на 3 колички баластра се слагат 2 малки торби цимент. 1 количка са 4 кофи. 3х4=12. В твоите 13 имаш и почти 2 кофи вода, така че - добре е.
Re: търся рецепти за бетон
22-03-2008 - 13:24:20
avatar
Здравейте!
Имам такива рецепти,но със добавки на фирма изомат!
ако искате ми пишете на адрес stil_shterev@abv.bg
Успех

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход