Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ползи от газопровода "Южен поток"....

Публикувано от Mstr 
Re: Ползи от газопровода "Южен поток"....
05-02-2008 - 00:34:56
камелия,
нивите и горите на дядо ми ги наблюдавам от сателит. Има фирми, които срещу заплащане ти пращат снимки с висока резолюция по зададени от теб координати.
Най-ниската тарифа започва от 50 EUR за 300 кв.км.
А колкото до мотиката - който сее, той ще жъне! Така съм казал на местната кооперация и не взимам и стотинка за това!
Re: Ползи от газопровода "Южен поток"....
05-02-2008 - 11:39:44
avatar
partzalev Написал:
-------------------------------------------------------

> А колкото до мотиката - който сее, той ще жъне!
> Така съм казал на местната кооперация и не взимам
> и стотинка за това!


И аз така съм направила,но знаеш ли колко необработваема земя има в България? Колко народ си я е върнал,но не е стъпвал там? Никъде по света го няма това безумие..... :g:
Re: Ползи от газопровода "Южен поток"....
06-02-2008 - 13:19:40
това е защото наследниците на нивите като теб , вместо да си седят на село и да копат са отишли в София да правят задръстванияsmiling smiley
Следващия път преди да обвиняваш хората, които не са родени в София се замисли повечко, че ставаш смешна - хем имаш ниви на село, хем си софиянка до мозъка на костите си.
Re: Ползи от газопровода "Южен поток"....
06-02-2008 - 13:34:25
avatar
4ovek Написал:
-------------------------------------------------------
> това е защото наследниците на нивите като теб ,
> вместо да си седят на село и да копат са отишли в
> София да правят задръствания
> Следващия път преди да обвиняваш хората, които не
> са родени в София се замисли повечко, че ставаш
> смешна - хем имаш ниви на село, хем си софиянка до
> мозъка на костите си.


Много си смешен,знаеш ли? За разлика от теб,никога не съм изпитвала неудобство от факта,че родът ми е дошъл отнякъде.
Че не ти изнася да разделиш понятията "роден на село" и "селски манталитет",си е твой проблем и колкото до се опитваш да го стовариш на софиянци,фактът си остава. winking smiley
Re: Ползи от газопровода "Южен поток"....
06-02-2008 - 14:15:38
Аз него стоварвам на софиянци, а го стоварвам на хората, които издигат в култ месторождението.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход